Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bombelek_4_

13 maja 2021, 08:10

komentarz obrazkowy

Avatar HansFrank

7 maja 2021, 18:43

Hipokryzja level. Hard.

Avatar kacp80

7 maja 2021, 12:51

Wiem że to nie są lody Makłowicza ale znalazłem na facebooku fanpage (czy coś) o nazwie "Lody P.Makłowicz"

Avatar Ireek

Edytowano - 5 maja 2021, 09:22

mam 12 lat i bym kupił lody Makłowicza ale ekipy bym nie kupił

Avatar DoraExplora

5 maja 2021, 09:53

@Ireek: No proszę jesteśmy w tej samej sytuacji

Avatar kacp80

6 maja 2021, 14:18

@Ireek: Jestem w tej samej sytuacji (ale czy przypadkiem jeżeli ktoś ma 12 lat nie jest już nastolatkiem?)

Avatar DoraExplora

6 maja 2021, 15:31

@kacp80: Według Google nastolatkiem jest się między 11 a 19 rokiem życia

Avatar kacp80

6 maja 2021, 15:49

@DoraExplora: A mem uwzględnia nastolatków, tak więc ten.

Avatar Ireek

6 maja 2021, 16:53

@kacp80: od 12 jest się nastolatkiem

Avatar kacp80

6 maja 2021, 17:23

@Ireek: No właściwie to od 13 ale w Polsce przyjęło się że od 12 więc no.

Avatar xxdi55xx

Edytowano - 7 maja 2021, 12:46

@Ireek: 11 = jede-naście
jeśli liczba oznaczająca twój wiek kończy się na -naście jesteś nastolatkiem

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 maja 2021, 14:06

Ciekawe czy kiedyś takie wypuszczą na rynek

Avatar szymek310803

5 maja 2021, 13:52

najlepiej zeby to byly oryginalne smaki np. koperku, słowaków, papryki itp.

Avatar XaVery

5 maja 2021, 13:41

koperek..

Avatar Zimowiec

3 maja 2021, 14:31

Mmm lody o smaku papryki i koperku. A tak serio to mega szanuję Makłowicza i mam szczerą nadzieję że coś takiego będzie

Avatar Xninja11

5 maja 2021, 12:10

@Zimowiec: zjadłbym takie lody Makłowicza. Chętnie koperkowe

Avatar KubaPatykPL

4 maja 2021, 12:15

Average lody ekipy fan:
Average lody Makłowicza z koperkiem enjoyer:

Avatar KubaPatykPL

4 maja 2021, 12:15

Z KOPERKIEM

Avatar Srampodbiedronko

3 maja 2021, 15:11

Mój kolega kupił cały karton lodów ekipy i teraz sprzedaje po 4 zety

Avatar Racibor

3 maja 2021, 15:50

@Srampodbiedronko: a nie 40?

Avatar LOKO30

1 maja 2021, 15:23

Firma koral:

Avatar Oloest4

3 maja 2021, 14:32

@LOKO30: -Tu nie chodzi o pieniądze chcemy przekazać wiadomość
[Koral 2021

Avatar pawelec323232e2

3 maja 2021, 14:18

Ej, a będą?Nie srekipy tylko
Makłowicza?

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2021, 14:30

@pawelec323232e2: z tego co wiem w obecnej chwili nikt nie planuje
znaczy, żadna firma bo jejaki już pewnie robią swoje

Avatar Veeebs

3 maja 2021, 14:17

Już żałuję że nie mogę spróbować tej niewiarygodnej wyśmienitej burzy smaków lodów Makłowicza

i jednocześnie zaczynam trenować na wypadek gdybym kiedyś musiała wziąć udział w wojnie o ten skarb

Avatar Czaderek07

3 maja 2021, 14:13

O ...j. Żeby jeszcze miały smak "Eeeeeeee papryka", albo "ohohoho kapary", to zabiłbym za takie lody.

Avatar Bagietkaczosnkowa

3 maja 2021, 14:06

Zabiłbym jeśli w sklepie byłyby takie lody.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

Z klasą się trzeba urodzić

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

Co za przypadek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka