Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Co za przypadek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2021, 08:10
Odpisz
7 maja 2021, 18:43
Hipokryzja level. Hard.
Odpisz
7 maja 2021, 12:51
Wiem że to nie są lody Makłowicza ale znalazłem na facebooku fanpage (czy coś) o nazwie "Lody P.Makłowicz"
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2021, 09:22
mam 12 lat i bym kupił lody Makłowicza ale ekipy bym nie kupił
Odpisz
5 maja 2021, 09:53
@Ireek: No proszę jesteśmy w tej samej sytuacji
Odpisz
6 maja 2021, 14:18
@Ireek: Jestem w tej samej sytuacji (ale czy przypadkiem jeżeli ktoś ma 12 lat nie jest już nastolatkiem?)
Odpisz
6 maja 2021, 15:31
@kacp80: Według Google nastolatkiem jest się między 11 a 19 rokiem życia
Odpisz
6 maja 2021, 15:49
@DoraExplora: A mem uwzględnia nastolatków, tak więc ten.
Odpisz
6 maja 2021, 16:53
@kacp80: od 12 jest się nastolatkiem
Odpisz
6 maja 2021, 17:23
@Ireek: No właściwie to od 13 ale w Polsce przyjęło się że od 12 więc no.
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2021, 12:46
@Ireek: 11 = jede-naście
jeśli liczba oznaczająca twój wiek kończy się na -naście jesteś nastolatkiem
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2021, 14:06
Ciekawe czy kiedyś takie wypuszczą na rynek
Odpisz
5 maja 2021, 13:52
najlepiej zeby to byly oryginalne smaki np. koperku, słowaków, papryki itp.
Odpisz
5 maja 2021, 13:41
koperek..
Odpisz
3 maja 2021, 14:31
Mmm lody o smaku papryki i koperku. A tak serio to mega szanuję Makłowicza i mam szczerą nadzieję że coś takiego będzie
Odpisz
5 maja 2021, 12:10
@Zimowiec: zjadłbym takie lody Makłowicza. Chętnie koperkowe
Odpisz
4 maja 2021, 12:15
Average lody ekipy fan:
Average lody Makłowicza z koperkiem enjoyer:
Odpisz
4 maja 2021, 12:15
Z KOPERKIEM
Odpisz
3 maja 2021, 15:11
Mój kolega kupił cały karton lodów ekipy i teraz sprzedaje po 4 zety
Odpisz
3 maja 2021, 15:50
@Srampodbiedronko: a nie 40?
Odpisz
1 maja 2021, 15:23
Firma koral:
Odpisz
3 maja 2021, 14:32
@LOKO30: -Tu nie chodzi o pieniądze chcemy przekazać wiadomość
[Koral 2021
Odpisz
3 maja 2021, 14:18
Ej, a będą?Nie srekipy tylko
Makłowicza?
Odpisz
3 maja 2021, 14:30
@pawelec323232e2: z tego co wiem w obecnej chwili nikt nie planuje
znaczy, żadna firma bo jejaki już pewnie robią swoje
Odpisz
3 maja 2021, 14:17
Już żałuję że nie mogę spróbować tej niewiarygodnej wyśmienitej burzy smaków lodów Makłowicza
i jednocześnie zaczynam trenować na wypadek gdybym kiedyś musiała wziąć udział w wojnie o ten skarb
Odpisz
3 maja 2021, 14:13
O ...j. Żeby jeszcze miały smak "Eeeeeeee papryka", albo "ohohoho kapary", to zabiłbym za takie lody.
Odpisz
3 maja 2021, 14:06
Zabiłbym jeśli w sklepie byłyby takie lody.
Odpisz