Jest szansę że mogę umrzeć, ale będzie to niesamowita przygoda? Gdzie mam się podpisać?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Mało znany szczegół
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2021, 06:33
Czy tylko mi skojarzył mi się ten mem z tym?
Odpisz
6 maja 2021, 08:25
Dół mema z ,,kolego, kupiłeś mnie tym jak paczkę żelków,, jest no serio?
Odpisz
4 maja 2021, 09:28
nie polecam bo I M P O S T O R
Odpisz
3 maja 2021, 09:02
Ja i tak bym chciał polecieć
Odpisz
3 maja 2021, 09:57
@Bracingcobra: A potem co? Czemu wszyscy na marsa chcą lecieć, księżyc czeka!
Odpisz
3 maja 2021, 14:25
znaczy na księżyc też spoko, a potem nie wiem, dostałbym dużo hajsu i miał wspomnienia z wspaniałej przygody
Ewentualnie bym nie przeżył
Odpisz
1 maja 2021, 18:07
Op nie umie.
Odpisz
1 maja 2021, 21:13
@JaJestemZWami: o tym samym pomyślałem
Odpisz
3 maja 2021, 09:24
@JaJestemZWami:
Odpisz
3 maja 2021, 13:16
@JaJestemZWami: kurde, ja chciałem to wstawić xD
Odpisz
3 maja 2021, 10:32
...Gdzie podpisać?
Odpisz
3 maja 2021, 11:27
@Patichan: lece z tobą
Odpisz
3 maja 2021, 08:20
Odpisz
3 maja 2021, 08:18
"Bunch of people "
"Wielu ludzi "
Świetne tłumaczenie
Odpisz
1 maja 2021, 21:59
Same pozytywy
Odpisz
1 maja 2021, 21:12
zapewne wielu z nich zginie jest to poświęcenie na które jest gotów
Odpisz
1 maja 2021, 18:42
Przynajmniej jest szczery
Odpisz
1 maja 2021, 18:05
Pewnie wymagania są w ...j wysokie, ale taka przygoda byłaby czymś niesamowitym.
Odpisz
1 maja 2021, 18:35
dodatkowo cały świat będzie o nich mówić
Odpisz