Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2025, 21:54
Pan maruda:
E kolidowałoby z Internet Explorer
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2021, 20:57
"microsoft is painis"
-żołnierz
Odpisz
3 maja 2021, 16:08
Nie rozumiem
Odpisz
3 maja 2021, 16:09
@Michu_nie_dus_sie: Gdyby Excel miałby w logo "E" to wychodziłoby słowo "Penis".
Odpisz
3 maja 2021, 16:10
@Michu_nie_dus_sie: gdyby nie miał "X" miałby "E" od "Excel" i wtedy by było "P e n i s"
Odpisz
3 maja 2021, 16:10
aaaaaa trzymaj zielonkę dobry jejaku
Odpisz
3 maja 2021, 16:10
@Michu_nie_dus_sie: gdyby exel miał "e" zamiast "x" wyszedł by p.e.n.i.s
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2021, 18:40
@Michu_nie_dus_sie: 3 odpowiedzi w ciągu 2 minut, wow, jejacy wyjątkowo dziś pomocni
Odpisz
3 maja 2021, 23:32
@Towarzysz777: jejacy to dobrzy ludzie
Odpisz
4 maja 2021, 00:58
@Michu_nie_dus_sie: no exlel zaczyna się na e więc sobie zamień x na e w tym napisie z logów
Odpisz
3 maja 2021, 22:42
dobre nowy żart sam go wymyśliłeś
Odpisz
3 maja 2021, 10:28
Edge?
Odpisz
3 maja 2021, 17:22
@Jaclaw:
Odpisz
3 maja 2021, 17:11
Odpisz
3 maja 2021, 00:47
Było coś podobnego, ale co tam, masz łapke
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2021, 01:32
@Kartof: Czuję, że muszę
*INHALES*
WGÓRĘGŁOS
*EXHALES*
Ewentualnie strzałkę/strzałkę
w dół
Odpisz
3 maja 2021, 16:11
@Kartof: na jeja nie ma łapek
Odpisz