Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

29 lipca 2022, 19:00

Cześć jejaku z losowych

Avatar kontowtrakcieusuwania

7 lipca 2022, 23:44

Wywalaj

Avatar Undercaper

25 sierpnia 2019, 11:54

@Konto usunięte: obejrzyj kod davinci

Avatar Ziomexik

4 lutego 2014, 23:00

Księdza nikt nie zmusza do celibatu. Sam chce zostać kapłanem to jego sprawa i dobrze wie na co się godzi. A w sułtannie też nie musi chodzić. To jego strój służbowy, który nakłada jeżeli chce. Czasem nie zdajemy sobie sprawy ilu księży widujemy na ulicy, a o tym nie wiemy...

Avatar Ash_Swordtower

8 kwietnia 2019, 22:02

@Ziomexik: sorry za czas odpowiedzi, ale gdy nie ma sułtanny musi mieć takie białe coś wokół szyi

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2014, 16:55

Ja do homoseksualistów nic nie mam ;_;

Avatar flamefrost20

5 lutego 2014, 15:43

A ja mam... ;-;

Avatar
kroganin

23 maja 2018, 15:18

@flamefrost20: Ja też, nawet szacunku.

Avatar flamefrost20

23 maja 2018, 16:11

Komentarz nieaktualny, sam się nim stałem. XD

Avatar
kroganin

23 maja 2018, 16:18

@flamefrost20: Jeśli nie możesz ich pokonać, przyłącz się do nich.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2014, 13:52

tia celibat to wymysł jakiegoś debila przecież każdy kto czytał Biblię wie że Bóg powiedział idźcie i rozmnażajcie się

Avatar Archeologwinternetach

11 czerwca 2016, 07:22

To po to, aby nic ich nie rozpraszało, ani nie kusiło.

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2018, 08:49

Jezus nie mial zony

Avatar osxso

4 lutego 2014, 16:40

to gość od komiksów z tym w czapce jest po***ny

Avatar Baca_online

4 lutego 2014, 15:32

z tym celibatem to chodzi o to że pierwotnie księża nie mogli zakładać rodzin żeby rodzina nie była ważniejsza od obowiązków kapłańskich. no a skoro bez ślubu nie można, no to celibat.

Avatar ziomek2009

4 lutego 2014, 13:50

Nie wiem o co mu chodzi. przecież w celibacie nie robią tego co pedał,geje i lesbijki.

Avatar
Konto usunięte

4 lutego 2014, 15:18

@ziomek2009: ksiądz mówił, że nienaturalne zachowania seksualne to zło, a hipster z niebieską czapką stwierdził, że celibat też jest nienaturalny.

Avatar Paulius

4 lutego 2014, 13:51

lepiej dymać facetów niż małe dzieci :P

Avatar kozakfull

4 lutego 2014, 13:39

Bardzo dobrze że księża tak mówią nie wiem dlaczego autor się ich czepia.

Avatar Bjornie

4 lutego 2014, 13:47

@kozakfull: Bo jest pedaUem

Avatar Bjornie

4 lutego 2014, 13:39

GAAAY!

Avatar SieGraSieMa

4 lutego 2014, 13:26

i chodzący w sukience...

Avatar Ignisus

7 listopada 2021, 13:55

@SieGraSieMa: Przecież jeszcze w 18 wieku ludzie normalnie się tak nosili a to pozostałość

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Można, tylko trzeba wstawać rano

Totalnie

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka