Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

23 stycznia 2021, 20:16

Czemu w polsce jest ni🅱️🅱️a?

Avatar
CzasNaBoczek

30 listopada 2019, 09:50

czemu polak jest czarny?

Avatar Ltdchocolate

21 kwietnia 2014, 17:16

Ja myślałam że przy Polaku będzie: KU**a :D

Avatar mikolaj3

18 lutego 2014, 19:49

Ja kicham jak Anglik ·_·

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2014, 19:16

Teraz tylko nauczyć się to "wymawiać" i można szpanować "znajomością języków".

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2014, 18:36

A gdzie normalne kichanie, które prawidłowo ma za zadanie zmieść wszechświat :C?

Avatar supcimen

3 lutego 2014, 18:29

ja kicham hhaaaa-pppllllssssssiiiii

Avatar kokomando

3 lutego 2014, 18:20

Ku*wa żółty Niemiec. ;_: hitler się w grobie przewraca.

Avatar OlejhunterPL

3 lutego 2014, 15:05

To samo pomyślałem. Wygląda na to że na zachodzie synonim słowa pracownik- Polak nabiera koloru...

Avatar Omeg12

Edytowano - 3 lutego 2014, 15:31

@OlejhunterPL: Tak się zastanawiam: skąd wiadomo, którzy ludzie są "kolorowi" a którzy nie? Bo tak naprawdę czarny oznacza brak światła, czyli także koloru, a biały mieszaninę wszystkich barw. Z drugiej strony to barwniki nadają skórze ciemny odcień, więc... Ech, nieważne.

Avatar bylejakbylegdzie

3 lutego 2014, 16:04

@Omeg12: ale różne barwniki odbijają i wchłaniają różne kolory światła np. czarny wchłania wszystko a biały odbija dlatego w białej koszulce zimniej niż w czarnej

Avatar Omeg12

3 lutego 2014, 16:38

@bylejakbylegdzie: Rozumiem to. Chodzi mi o to, że skoro jest barwnik sciemniający, to jego brak jest w pewnym sensie stanem wyjściowym.

Avatar
Rudy_Kruliczek

3 lutego 2014, 15:50

Przeczytałam "Jak kochać w 10 językach" i się zdziwiłam.

Avatar lolflexberylex

3 lutego 2014, 15:44

ja się pytam, dlaczego Polka jest czarna?

Avatar Pikachu

3 lutego 2014, 15:49

@lolflexberylex: I dlaczego Koreańczyk i Japończyk nie są żółci?

Avatar Piotresiek

3 lutego 2014, 15:34

Przy Polaku powinno być "Oooo ku*wa!*

Avatar AdiXiks

3 lutego 2014, 17:57

@Piotresiek: Łapka w górę bo już miałem to napisać

Avatar jacek1s

3 lutego 2014, 15:28

Kicham jak Hindus ;-;

Avatar bylejakbylegdzie

3 lutego 2014, 15:24

ja kicham A-kchsss

Avatar shark2199

3 lutego 2014, 15:13

Wietnamczyk wygląda jakby jadł hot-doga.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Ikony

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka