Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ikony
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2021, 20:16
Czemu w polsce jest ni🅱️🅱️a?
Odpisz
30 listopada 2019, 09:50
czemu polak jest czarny?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 17:16
Ja myślałam że przy Polaku będzie: KU**a :D
Odpisz
18 lutego 2014, 19:49
Ja kicham jak Anglik ·_·
Odpisz
3 lutego 2014, 19:16
Teraz tylko nauczyć się to "wymawiać" i można szpanować "znajomością języków".
Odpisz
3 lutego 2014, 18:36
A gdzie normalne kichanie, które prawidłowo ma za zadanie zmieść wszechświat :C?
Odpisz
3 lutego 2014, 18:29
ja kicham hhaaaa-pppllllssssssiiiii
Odpisz
3 lutego 2014, 18:20
Ku*wa żółty Niemiec. ;_: hitler się w grobie przewraca.
Odpisz
3 lutego 2014, 15:05
To samo pomyślałem. Wygląda na to że na zachodzie synonim słowa pracownik- Polak nabiera koloru...
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2014, 15:31
@OlejhunterPL: Tak się zastanawiam: skąd wiadomo, którzy ludzie są "kolorowi" a którzy nie? Bo tak naprawdę czarny oznacza brak światła, czyli także koloru, a biały mieszaninę wszystkich barw. Z drugiej strony to barwniki nadają skórze ciemny odcień, więc... Ech, nieważne.
Odpisz
3 lutego 2014, 16:04
@Omeg12: ale różne barwniki odbijają i wchłaniają różne kolory światła np. czarny wchłania wszystko a biały odbija dlatego w białej koszulce zimniej niż w czarnej
Odpisz
3 lutego 2014, 16:38
@bylejakbylegdzie: Rozumiem to. Chodzi mi o to, że skoro jest barwnik sciemniający, to jego brak jest w pewnym sensie stanem wyjściowym.
Odpisz
3 lutego 2014, 15:50
Przeczytałam "Jak kochać w 10 językach" i się zdziwiłam.
Odpisz
3 lutego 2014, 15:44
ja się pytam, dlaczego Polka jest czarna?
Odpisz
3 lutego 2014, 15:49
@lolflexberylex: I dlaczego Koreańczyk i Japończyk nie są żółci?
Odpisz
3 lutego 2014, 15:34
Przy Polaku powinno być "Oooo ku*wa!*
Odpisz
3 lutego 2014, 17:57
@Piotresiek: Łapka w górę bo już miałem to napisać
Odpisz
3 lutego 2014, 15:28
Kicham jak Hindus ;-;
Odpisz
3 lutego 2014, 15:24
ja kicham A-kchsss
Odpisz
3 lutego 2014, 15:13
Wietnamczyk wygląda jakby jadł hot-doga.
Odpisz