Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2021, 00:36
Nigdy nie pracujcie na czarno, raz że bez umowy mogą was wyr....., tak jak w komiksie a dwa, że jak coś się stanie np wypadek to nie dostajecie żadnego odszkodowania czy opieki zdrowotnej.
Są inne sposoby na unikanie podatków :D
Odpisz
21 czerwca 2021, 11:20
@Sebzer: Przelej na mnie swą mądrość
Odpisz
11 maja 2021, 20:48
Unikanie podatków
POOOOOOOOOOG
Odpisz
3 maja 2021, 22:53
Odpisz
4 maja 2021, 01:42
@Darwidx: Przeciwnie. To normalna praca, tylko bez odprowadzania haraczu do państwowych urzędów, przez co ma mniej wspólnego z niewolnictwem.
Odpisz
3 maja 2021, 22:51
Brzmi jak szkoła
Odpisz