Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Racibor

5 maja 2021, 18:12

subskrybuje każdego XD

Avatar Racibor

5 maja 2021, 18:19

@Racibor: polimaty coś prawie wg nie nagrywa, a David odnośnie zmian klimatu to tylko udowadnia że są, a nie mówi jak działać, żadnego usunąć zatopione bomby atomowe, ani wyczyścić może bałtyckie z tych wszystkich zatopionych śmieci, nie podaje żadnych działań które mogły by przynieść skutek

Avatar Kalendarz365

6 maja 2021, 17:33

@Racibor: Ja też :D

Avatar StarWarsOfficial

12 maja 2021, 13:32

@Racibor: Dr Rożek z Nauka. To Lubię rozbi ostatnio dużo filmów o zmianach klimatu

Avatar JuliuszCezar12_

10 maja 2021, 13:26

Ja nie znam tych azjatów i tego gościa przed mikrofonem

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2021, 16:51

@JuliuszCezar12_: To Emce i Polimaty (jeżeli sie nie mylę), pierwszy kanał polecam, drugiego nie oglądam.

Avatar JuliuszCezar12_

11 maja 2021, 19:44

ok ja nie oglądałem emce ale oglądałem z jeden odcinek polimatów

Avatar jacek1s

5 maja 2021, 14:13

Kasia Gandor i Tomasz Rożek:

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar jacek1s

5 maja 2021, 18:28

@lordbaysel: Nie będę już tam wchodzić w ich prywatne relacje.

Avatar JuliuszCezar12_

10 maja 2021, 13:26

@lordbaysel: ja lubię naukowy bełkot za wytłumaczenie jak działa chlur

Avatar Godylos5

4 maja 2021, 13:56

I te kanały oglądam z największym zaciekawieniem

Avatar Racibor

5 maja 2021, 18:21

@Godylos5: aktualnie bym bardziej polecił "nie wiem ale się dowiem" albo NaukaToLubie oraz Wojna idei

Avatar makapakajekurczaka

7 maja 2021, 09:18

@Racibor: Wojna idei jest zazwyczaj stronnicza w swoich materiałach. A już szczególnie korwiniści w komentarzach pod filmami

Avatar Racibor

7 maja 2021, 12:53

@makapakajekurczaka: nie no w materiałach nie jest dość obiektywny(w miarę możliwości, nie jest robotem i zależy od tematu materiału), co do komentarzy to cóż one powinny wyrażać opinie więc brak obiektywizmu w tym przypadku nie powinien być problem/ i autor nie ma wpływu na komentarze

Avatar
ButelkaSzamponu

7 maja 2021, 18:34

@Racibor: *kanały popularnonaukowe*

Avatar JuliuszCezar12_

7 maja 2021, 13:51

ja tam lubię sajfaja

Avatar BloodWarsKing

5 maja 2021, 16:58

*Wiadomość dostępna dla Lordów Masońskich V Stopnia*

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Bagietkaczosnkowa

7 maja 2021, 09:51

Tak jest!

Avatar BloodWarsKing

7 maja 2021, 13:36

Starszy Lordzie V Stopnia, operacja zakończona sukcesem. Jednak w trakcie doszło do incydentu w wyniku którego jeden z naszych agentów w szeregach Lechii został uznany za wroga i wyeliminowany podczas akcji ratunkowej. Niekompetentni podwładni ponieśli konsekwencje.

Avatar PanStefanek

5 maja 2021, 14:55

mi się zawsze wydawało że sci fun, mimo że jest wysoko w hierarchii to nie jest jeszcze reptilianem
moim zdaniem jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w loży masonoreptilan, mimo to nadal człowiekiem, stopień wyżej od niego zaczynają się reptilianie

Avatar XaVery

Edytowano - 6 maja 2021, 21:29

@PanStefanek: To by wyjaśniało to, że tak dobrze się wtapia w ludzi

Avatar PanStefanek

Edytowano - 6 maja 2021, 22:42

@XaVery: najwyższym reptilianem w loży masonoreptilian jest mark zuckerberg, nasz świat jest tylko złudzeniem. Zuckerberg jest wybitnym naukowcem w prawdziwym świecie i sklonował własne neurony w samoświadome mózgi, które wraz z reptilianami podłączył do gigantycznego komputera sterowanego przez jego mózg. Jego kolegami w prawdziwym świecie jest każdy miliarder żyjący w naszym, sztucznym świecie. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego każdy miliarder jest amerykaninem? Po prostu grupce kolegów łatwiej było się spotkać w jednym silnym państwie. SciFun był jednym z pierwszych neuronów eksperymentalnych który został sklonowany i zmieniony w mózg żyjący w symulacji. SciFun kolaboruje z grupą masonów. Jedynym sposobem by uwolnić się z tej niewoli jest scrashować wszechświat, co i tak nam nic nie da bo jesteśmy tylko żywym mózgiem który jest napędzany z zewnątrz. Wiecie czemu w naszym świecie powstało amongus? Po prostu Elon Musk w prawdziwym świecie zewnętrznym jest nastolatkiem marzącym o podróży w kosmosie. Swoje marzenia spełnił w sztucznym, naszym świecie. Jako easter egg dla jego misji kosmicznej zostało dodane amongus, jeden z niewielu easter eggów w sztucznym naszym życiu. Impostor ma długi język i jest humanoidem - jest reptilianem podobnie jak Mark Zuckerberg. To jest kolejnym dowodem na to że amongus pochodzi z zewnętrznego świata kontrolowanego podobnie jak nasz fikcyjny przez masonoreptilian. Niestety nie zdążę dokończyć tej historii idę się schować do piwnicy. Widzę pod domem biały van z podpisem "Space X" to chyba koniec

Avatar XaVery

6 maja 2021, 22:45

Avatar marian66626

4 maja 2021, 14:00

Polimaty to mój ulubiony, a wasz?

Avatar Racibor

5 maja 2021, 18:17

@marian66626: kiedyś Scifun, ale ostatnio coś niezbyt, teraz jakbym miał wybrać to nie wiem ale się dowiem, albo NaukaToLubie

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2021, 17:36

niebieskie, bez zastanowienie

Avatar
Mr_UnknownNickname

4 maja 2021, 14:02

Tymczasem Kacper Pitala

Avatar Landark

4 maja 2021, 14:47

Na polskim youtubie nie ma nikogo równie mądrego

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 maja 2021, 14:08

@Landark: ewentualnie Tomasz Rożek

Avatar AhmedMufasa

5 maja 2021, 16:36

Pitala używa tylko chad 4D Political Compass

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2021, 15:41

Autoritarian right

Avatar Szpieg_z_Wenus

5 maja 2021, 14:22

Autoritarian left jest podpisany
Autoritarian right to Scifun
Liberatian left to uwaga naukowy bełkot
Liberatian right to Polimaty

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2021, 14:57

Co to za kanały te na lewo

Avatar milkyway_

5 maja 2021, 14:04

u góry emce a na dole uwaga naukowy bełkot

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2021, 14:15

Wszystkie oglądam

Avatar ptasznik5

4 maja 2021, 13:59

A gdzie Sanjaya?

Avatar starmagedon

4 maja 2021, 13:59

@ptasznik5: W piwnicy Skifuna.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mnie wolno

Były nóżki, nie ma nóżek

Deal życia

Fajnie że odpowiedzieli

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka