Kompas kanałów popularnonaukowych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Wielka przygoda
No to skrzynia biegów do wymiany
Ładne rzeczy
Lekko nie będzie
Należy się za piękne oczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2021, 18:12
subskrybuje każdego XD
Odpisz
5 maja 2021, 18:19
@Racibor: polimaty coś prawie wg nie nagrywa, a David odnośnie zmian klimatu to tylko udowadnia że są, a nie mówi jak działać, żadnego usunąć zatopione bomby atomowe, ani wyczyścić może bałtyckie z tych wszystkich zatopionych śmieci, nie podaje żadnych działań które mogły by przynieść skutek
Odpisz
6 maja 2021, 17:33
@Racibor: Ja też :D
Odpisz
12 maja 2021, 13:32
@Racibor: Dr Rożek z Nauka. To Lubię rozbi ostatnio dużo filmów o zmianach klimatu
Odpisz
10 maja 2021, 13:26
Ja nie znam tych azjatów i tego gościa przed mikrofonem
Odpisz
11 maja 2021, 16:51
@JuliuszCezar12_: To Emce i Polimaty (jeżeli sie nie mylę), pierwszy kanał polecam, drugiego nie oglądam.
Odpisz
11 maja 2021, 19:44
ok ja nie oglądałem emce ale oglądałem z jeden odcinek polimatów
Odpisz
5 maja 2021, 14:13
Kasia Gandor i Tomasz Rożek:
Odpisz
5 maja 2021, 17:28
@jacek1s: Kasia Gandor powinna być razem z naukowym bełkotem.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2021, 18:13
@jacek1s: NaukaToLubie na Facebooku i YouTubie
Odpisz
5 maja 2021, 18:14
@lordbaysel: racja
Odpisz
5 maja 2021, 18:28
@lordbaysel: Nie będę już tam wchodzić w ich prywatne relacje.
Odpisz
10 maja 2021, 13:26
@lordbaysel: ja lubię naukowy bełkot za wytłumaczenie jak działa chlur
Odpisz
4 maja 2021, 13:56
I te kanały oglądam z największym zaciekawieniem
Odpisz
5 maja 2021, 18:21
@Godylos5: aktualnie bym bardziej polecił "nie wiem ale się dowiem" albo NaukaToLubie oraz Wojna idei
Odpisz
7 maja 2021, 09:18
@Racibor: Wojna idei jest zazwyczaj stronnicza w swoich materiałach. A już szczególnie korwiniści w komentarzach pod filmami
Odpisz
7 maja 2021, 12:53
@makapakajekurczaka: nie no w materiałach nie jest dość obiektywny(w miarę możliwości, nie jest robotem i zależy od tematu materiału), co do komentarzy to cóż one powinny wyrażać opinie więc brak obiektywizmu w tym przypadku nie powinien być problem/ i autor nie ma wpływu na komentarze
Odpisz
7 maja 2021, 18:34
@Racibor: *kanały popularnonaukowe*
Odpisz
7 maja 2021, 13:51
ja tam lubię sajfaja
Odpisz
5 maja 2021, 16:58
*Wiadomość dostępna dla Lordów Masońskich V Stopnia*
Odpisz
5 maja 2021, 17:51
@BloodWarsKing: fakt, dobrze powiedziane, tylko czy stać nas na to by to zrobić?
Odpisz
5 maja 2021, 23:34
No nie wiem, ostatnio Reptilia tnie budżet
Odpisz
6 maja 2021, 09:20
Spokojnie, wkrótce agent 47 zajmnie się ostatnim szkopułem i przejmiemy kolejną organizację. Wówczas otrzymamy niezbędne zasoby
Odpisz
7 maja 2021, 09:28
@BloodWarsKing: Panowie? Jest problem. Agent 47 wpadł w ręce płaskoziemców. Na szczęście jeszcze nie wiedzą kogo mają w rękach.
Odpisz
7 maja 2021, 09:49
@Bagietkaczosnkowa: w takim wypadku ogłaszam kod x349Z. Trzeba go odbić. Każdy wie co robić
Odpisz
7 maja 2021, 09:51
Tak jest!
Odpisz
7 maja 2021, 13:36
Starszy Lordzie V Stopnia, operacja zakończona sukcesem. Jednak w trakcie doszło do incydentu w wyniku którego jeden z naszych agentów w szeregach Lechii został uznany za wroga i wyeliminowany podczas akcji ratunkowej. Niekompetentni podwładni ponieśli konsekwencje.
Odpisz
5 maja 2021, 14:55
mi się zawsze wydawało że sci fun, mimo że jest wysoko w hierarchii to nie jest jeszcze reptilianem
moim zdaniem jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi w loży masonoreptilan, mimo to nadal człowiekiem, stopień wyżej od niego zaczynają się reptilianie
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2021, 21:29
@PanStefanek: To by wyjaśniało to, że tak dobrze się wtapia w ludzi
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2021, 22:42
@XaVery: najwyższym reptilianem w loży masonoreptilian jest mark zuckerberg, nasz świat jest tylko złudzeniem. Zuckerberg jest wybitnym naukowcem w prawdziwym świecie i sklonował własne neurony w samoświadome mózgi, które wraz z reptilianami podłączył do gigantycznego komputera sterowanego przez jego mózg. Jego kolegami w prawdziwym świecie jest każdy miliarder żyjący w naszym, sztucznym świecie. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego każdy miliarder jest amerykaninem? Po prostu grupce kolegów łatwiej było się spotkać w jednym silnym państwie. SciFun był jednym z pierwszych neuronów eksperymentalnych który został sklonowany i zmieniony w mózg żyjący w symulacji. SciFun kolaboruje z grupą masonów. Jedynym sposobem by uwolnić się z tej niewoli jest scrashować wszechświat, co i tak nam nic nie da bo jesteśmy tylko żywym mózgiem który jest napędzany z zewnątrz. Wiecie czemu w naszym świecie powstało amongus? Po prostu Elon Musk w prawdziwym świecie zewnętrznym jest nastolatkiem marzącym o podróży w kosmosie. Swoje marzenia spełnił w sztucznym, naszym świecie. Jako easter egg dla jego misji kosmicznej zostało dodane amongus, jeden z niewielu easter eggów w sztucznym naszym życiu. Impostor ma długi język i jest humanoidem - jest reptilianem podobnie jak Mark Zuckerberg. To jest kolejnym dowodem na to że amongus pochodzi z zewnętrznego świata kontrolowanego podobnie jak nasz fikcyjny przez masonoreptilian. Niestety nie zdążę dokończyć tej historii idę się schować do piwnicy. Widzę pod domem biały van z podpisem "Space X" to chyba koniec
Odpisz
6 maja 2021, 22:45
@PanStefanek: k
Odpisz
4 maja 2021, 14:00
Polimaty to mój ulubiony, a wasz?
Odpisz
5 maja 2021, 18:17
@marian66626: kiedyś Scifun, ale ostatnio coś niezbyt, teraz jakbym miał wybrać to nie wiem ale się dowiem, albo NaukaToLubie
Odpisz
5 maja 2021, 17:36
niebieskie, bez zastanowienie
Odpisz
4 maja 2021, 14:02
Tymczasem Kacper Pitala
Odpisz
4 maja 2021, 14:47
Na polskim youtubie nie ma nikogo równie mądrego
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2021, 14:08
@Landark: ewentualnie Tomasz Rożek
Odpisz
5 maja 2021, 16:36
Pitala używa tylko chad 4D Political Compass
Odpisz
5 maja 2021, 15:41
Autoritarian right
Odpisz
5 maja 2021, 14:22
Autoritarian left jest podpisany
Autoritarian right to Scifun
Liberatian left to uwaga naukowy bełkot
Liberatian right to Polimaty
Odpisz
4 maja 2021, 14:57
Co to za kanały te na lewo
Odpisz
5 maja 2021, 14:04
u góry emce a na dole uwaga naukowy bełkot
Odpisz
4 maja 2021, 14:15
Wszystkie oglądam
Odpisz
4 maja 2021, 13:59
A gdzie Sanjaya?
Odpisz
4 maja 2021, 13:59
@ptasznik5: W piwnicy Skifuna.
Odpisz