Zauważcie, że on jest off-line na kompie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 maja 2021, 16:40
mogli na jego zdjęcie na grobie dać skin który miał w grze
Odpisz
10 maja 2021, 14:15
@meeho: w 1.6 nie ma skinów
Odpisz
7 maja 2021, 03:58
Mondre to k...?
Odpisz
6 maja 2021, 21:43
Ej, a wiecie że ten murzyyyyyy, to znaczy afroamerykanin, BLM nie zabijaj plz, to Ricardo?
Odpisz
7 maja 2021, 06:18
???
Odpisz
7 maja 2021, 07:53
@Gadzissar9341:
Odpisz
6 maja 2021, 20:18
O boże, smutne
Odpisz
6 maja 2021, 19:23
Toż to tapeta jest
Odpisz
6 maja 2021, 16:37
Za 50 lat to będzie codzienność
Odpisz
6 maja 2021, 18:42
@LOKO30: legenda głosi że jak masz taki nagrobek to po śmierci możesz grać z innymi duchami w cs'a 1.6, a jeżeli grasz wystarczająco dobrze to możesz grać ze zmarłymi streamerami którzy robili np. drunk streamy przez co stężenie procentowe alkoholu we krwi doprowadziło ich do rychłego zgonu
Odpisz
6 maja 2021, 17:39
gra z botami
Odpisz
6 maja 2021, 16:21
Czemu ja myślałam, że na nagrobku jest Skaut?
Odpisz
6 maja 2021, 16:31
@Gore_123: rel
Odpisz
4 maja 2021, 18:10
Każdy pececiaż chyba maży o takim nagrobku
Odpisz
4 maja 2021, 18:11
@Michu_nie_dus_sie: tak
Odpisz
4 maja 2021, 18:18
@Michu_nie_dus_sie: morze tak jest
Odpisz
4 maja 2021, 18:19
@lordbaysel: zauważyłem dopiero jak ktoś odpisał i nie mogłem poprawić
Odpisz
6 maja 2021, 16:30
@Michu_nie_dus_sie: nie bo nie gram w cs-a
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2021, 18:10
Mnie tam zastanawia kto normalny przy grobie stawia komputer z csem (czy jak kolwiek to się odmienia)
Odpisz
4 maja 2021, 21:08
@Zwykly_Zlodziej: Rosja... To wszystko wyjaśnia
Odpisz
4 maja 2021, 18:34
no i co z tego że nie ma internetu(wytłumaczy ktoś)
Odpisz
4 maja 2021, 18:37
a ty nie mądry chodzi o to że nie żyje dlatego jest offline
Odpisz
4 maja 2021, 19:20
Chodzi o to ze ten typu jest martfy i ze jest "off-line"
Odpisz
4 maja 2021, 19:16
Ja się dziwię dlaczego tam jest explorer
Odpisz
4 maja 2021, 18:21
Byo w odmentach głównej?
Odpisz