Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar meeho

Edytowano - 6 maja 2021, 16:40

mogli na jego zdjęcie na grobie dać skin który miał w grze

Avatar Ciastekzeshreka

10 maja 2021, 14:15

@meeho: w 1.6 nie ma skinów

Avatar Wedkarz

7 maja 2021, 03:58

Mondre to k...?

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2021, 21:43

Ej, a wiecie że ten murzyyyyyy, to znaczy afroamerykanin, BLM nie zabijaj plz, to Ricardo?

Avatar Gadzissar9341

7 maja 2021, 06:18

???

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2021, 07:53

Avatar JAMAN11

6 maja 2021, 20:18

O boże, smutne

Avatar AlPoziomka

6 maja 2021, 19:23

Toż to tapeta jest

Avatar LOKO30

6 maja 2021, 16:37

Za 50 lat to będzie codzienność

Avatar StaryBubel

6 maja 2021, 18:42

@LOKO30: legenda głosi że jak masz taki nagrobek to po śmierci możesz grać z innymi duchami w cs'a 1.6, a jeżeli grasz wystarczająco dobrze to możesz grać ze zmarłymi streamerami którzy robili np. drunk streamy przez co stężenie procentowe alkoholu we krwi doprowadziło ich do rychłego zgonu

Avatar StaryBubel

6 maja 2021, 17:39

gra z botami

Avatar Gore_123

6 maja 2021, 16:21

Czemu ja myślałam, że na nagrobku jest Skaut?

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2021, 16:31

@Gore_123: rel

Avatar Michu_nie_dus_sie

4 maja 2021, 18:10

Każdy pececiaż chyba maży o takim nagrobku

Avatar EzE_team_LUBIESER

4 maja 2021, 18:11

Avatar lordbaysel

4 maja 2021, 18:18

@Michu_nie_dus_sie: morze tak jest

Avatar Michu_nie_dus_sie

4 maja 2021, 18:19

@lordbaysel: zauważyłem dopiero jak ktoś odpisał i nie mogłem poprawić

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2021, 16:30

@Michu_nie_dus_sie: nie bo nie gram w cs-a

Avatar Zwykly_Zlodziej

Edytowano - 4 maja 2021, 18:10

Mnie tam zastanawia kto normalny przy grobie stawia komputer z csem (czy jak kolwiek to się odmienia)

Avatar Mafelusz

4 maja 2021, 21:08

@Zwykly_Zlodziej: Rosja... To wszystko wyjaśnia

Avatar
getstickbuggedlol

4 maja 2021, 18:34

no i co z tego że nie ma internetu(wytłumaczy ktoś)

Avatar Kastu

4 maja 2021, 18:37

a ty nie mądry chodzi o to że nie żyje dlatego jest offline

Avatar Terno86_

4 maja 2021, 19:20

Chodzi o to ze ten typu jest martfy i ze jest "off-line"

Avatar ANGUSEK

4 maja 2021, 19:16

Ja się dziwię dlaczego tam jest explorer

Avatar Schabowy_nie_mielony

4 maja 2021, 18:21

Byo w odmentach głównej?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Ładne rzeczy

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Żartownisie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka