Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Mało znany szczegół
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2021, 15:23
420 wgóręgłosów
Odpisz
12 maja 2021, 12:14
Ta rel.
Jak był sobie chyba pierwszy rok technikum mieliśmy sprawdzian taki jeden z pierwszych.
No to pani tylko wymieniał nazwiska z jedynką.
Byłem dosłownie jedyną osobą z oceną inna niż jedynka z oceną 3.
Odpisz
12 maja 2021, 11:40
rel
Odpisz
12 maja 2021, 09:37
Pamiętam jak u nas wszyscy, absolutnie wszyscy dostali 1. Nauczycielka nieco z litości dała +1 osobie z najwyższym wynikiem
Odpisz
12 maja 2021, 08:46
aaaaaaaa!
Odpisz
12 maja 2021, 08:43
tack
Odpisz
12 maja 2021, 08:29
chciałbym żeby u mnie w klasie choć raz tak było
Odpisz
12 maja 2021, 08:21
Pamiętam jak na początek liceum pani zrobiła test z chemii i dostałem 33% ale nikt inny więcej i 1 osoba tyle samo
ale beka była
Odpisz
5 maja 2021, 13:51
W moim przypadku wystarczyłoby samo "kiedy dostałeś tróję"
Odpisz