Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 maja 2021, 14:56
Lody ekipa mnie nie przekonują
Odpisz
8 maja 2021, 14:02
Moja mama pracuje w biedronce. Dlaczego oni obrażają pracę mojej mamy 😭😭😭😭?
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2021, 10:15
@szymonm2010: 2010, to świadczy czemu używasz emotek(chociaż na jeja nie można)
Pozdrawia 2009 :)
EDIT: możesz zobaczyć właściwie komentarz Emdo_
Odpisz
10 maja 2021, 21:15
@Nokia_701: Myślałam, że on to napisał ironicznie
Odpisz
4 maja 2022, 20:49
@szymonm2010: *odkop*
Odpisz
8 maja 2021, 12:52
Odpisz
7 maja 2021, 21:05
Dobra, dobry mem, ale go nie przeruhaj, bo się znudzi xD
Odpisz
7 maja 2021, 22:08
nie prze*ucha, bo to konto zostało usunięte.
Odpisz
7 maja 2021, 22:10
@SpaceNinjaYT: No to zajebiście, że po pierwszym dniu usuwa konto
Odpisz
7 maja 2021, 22:31
ja mowilem o koncie na twitterze
Odpisz
8 maja 2021, 00:39
nie przerucham, bo nawet mi się znudzi B]
Ważne, że chociaż przez chwilę kogoś mogło rozbawić
Odpisz
8 maja 2021, 10:17
@ViccyArt: nie no luz, mem dobry
Odpisz
8 maja 2021, 09:00
Biedronka jest najlepsza.
Odpisz
8 maja 2021, 02:25
Lubię Carrefoura bardziej niż te dwa skepy
Odpisz
6 maja 2021, 14:28
Szkoda że fake konta
Odpisz
8 maja 2021, 01:44
@milkyway_: może marketingowcy tych sklepów stwierdzili że z oficjalnych byłoby zbyt ryzykownie, więc zrobili multi-konta.
Odpisz
7 maja 2021, 23:31
To fake? Na pewno to nie prawdziwe konta tych sklepów, ale ktoś się podszywa czy czysty fake w Paintcie czy innym czymś?
Odpisz
8 maja 2021, 00:37
@RoyalPigeon: z tego co wiem to fake konta
Odpisz
6 maja 2021, 14:36
Odpisz
7 maja 2021, 23:58
@biktolp: Złoto
Odpisz
7 maja 2021, 23:49
Ja robię zakupy w miejscu pracy. Jestem zbyt zmęczony po robocie żeby jeszcze iść do innego sklepu.
Odpisz
7 maja 2021, 23:01
to kłamstwa xd
Odpisz
8 maja 2021, 00:37
@kotbibi: bo to fake konta. Po prostu ktoś se jajca porobił i dość zabawnie wyszło
Odpisz
8 maja 2021, 09:04
@ViccyArt: ok
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2021, 14:32
Tak zgadza się kupuję porodukty sporzywcze w przysłowiowych delikatesach ABC skąd wiedziałeś/aś
Odpisz
7 maja 2021, 22:35
ja w siódemce
Odpisz
7 maja 2021, 21:09
Brakuje Kauflandu
Odpisz
6 maja 2021, 18:58
Dla mnie nie ma różnicy jaki sklep
Odpisz
6 maja 2021, 17:27
Raz Aldi zawsze aldi
Odpisz