Alternatywa dla pobiegania, czy coś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niegrzeczny Oskarek
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2021, 21:03
Słuchajcie nie działa. Czy ja coś robię źle?
Odpisz
10 maja 2021, 11:39
@Psz2007: Może przegotowujesz?
Odpisz
11 maja 2021, 06:59
@Psz2007: Jak jesz na sucho to może nie działać
Odpisz
11 maja 2021, 06:58
Jeśli Lubella zacznie organizować maratony to świat zostanie uwolniony od depresji
Odpisz
10 maja 2021, 12:17
Idź pobiegać < idź zjeść makaron
Odpisz
10 maja 2021, 11:26
zjedz makaron czy coś
Odpisz
10 maja 2021, 08:37
To spisek babć
Odpisz
10 maja 2021, 08:07
Na depresję nie, ale jak ktoś po prostu ma doła i mu smutno to zarówno makaron jak i pójście pobiegać czy coś może pomóc.
Odpisz
10 maja 2021, 07:48
Myślałem, że bieganie.
Odpisz
10 maja 2021, 02:46
Spaghetti akurat poprawia mi humor.
Odpisz
9 maja 2021, 23:27
to idź zjedz makaron czy coś
Odpisz
9 maja 2021, 23:24
Dzięki wyślę to mojemu znajomemu z Depresją
Odpisz
9 maja 2021, 21:42
Oczywiście, że makaron jest najlepszy na depresje. Jedząc go, doświadczamy łaski pana naszego, Latającego Potwora Sphagetti, który zsyła na ciebie radość
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2021, 22:08
@Latajacy_Potwor_Sphagetti: no tak ale może być dobry makaron: spaghetti carbonara i bolognese lub z sosem śmietanowym i kurczakiem ale może też być taki dla śmiertelników z serem lub jabłkami. Wszystko to oczywiście tylko moje zdanie
Odpisz
9 maja 2021, 21:50
Nie mam depresji, ale zgadzam się
Odpisz
9 maja 2021, 21:07
Byo
Odpisz
9 maja 2021, 06:39
Co ciekawe, ona mówi coś odwrotnego, tak naprawdę
makarony mają skrobię, przez którą nie wchłania się witamina D3, a z czego co wiemy witamina D3 = brak depresji przez choroby, a nie psychikę
Odpisz
9 maja 2021, 03:00
Co za ancymon chory to wymyślił
Odpisz