Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Psz2007

9 maja 2021, 21:03

Słuchajcie nie działa. Czy ja coś robię źle?

Avatar renamon

10 maja 2021, 11:39

@Psz2007: Może przegotowujesz?

Avatar Lexa93

11 maja 2021, 06:59

@Psz2007: Jak jesz na sucho to może nie działać

Avatar Lexa93

11 maja 2021, 06:58

Jeśli Lubella zacznie organizować maratony to świat zostanie uwolniony od depresji

Avatar coffeedog

10 maja 2021, 12:17

Idź pobiegać < idź zjeść makaron

Avatar DianaJulia

10 maja 2021, 11:26

zjedz makaron czy coś

Avatar Soczystylosos

10 maja 2021, 08:37

To spisek babć

Avatar Wilczy_Wladca

10 maja 2021, 08:07

Na depresję nie, ale jak ktoś po prostu ma doła i mu smutno to zarówno makaron jak i pójście pobiegać czy coś może pomóc.

Avatar NowyRevLer

10 maja 2021, 07:48

Myślałem, że bieganie.

Avatar werenspawel

10 maja 2021, 02:46

Spaghetti akurat poprawia mi humor.

Avatar nwmjakomdacnazwexd

9 maja 2021, 23:27

to idź zjedz makaron czy coś

Avatar silvertape

9 maja 2021, 23:24

Dzięki wyślę to mojemu znajomemu z Depresją

Avatar Latajacy_Potwor_Sphagetti

9 maja 2021, 21:42

Oczywiście, że makaron jest najlepszy na depresje. Jedząc go, doświadczamy łaski pana naszego, Latającego Potwora Sphagetti, który zsyła na ciebie radość

Avatar XDudek

Edytowano - 9 maja 2021, 22:08

@Latajacy_Potwor_Sphagetti: no tak ale może być dobry makaron: spaghetti carbonara i bolognese lub z sosem śmietanowym i kurczakiem ale może też być taki dla śmiertelników z serem lub jabłkami. Wszystko to oczywiście tylko moje zdanie

Avatar Zimowiec

9 maja 2021, 21:50

Nie mam depresji, ale zgadzam się

Avatar WielkiMoffPoppns

9 maja 2021, 21:07

Byo

Avatar NikusiaFox

9 maja 2021, 06:39

Co ciekawe, ona mówi coś odwrotnego, tak naprawdę
makarony mają skrobię, przez którą nie wchłania się witamina D3, a z czego co wiemy witamina D3 = brak depresji przez choroby, a nie psychikę

Avatar Wedkarz

9 maja 2021, 03:00

Co za ancymon chory to wymyślił

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niegrzeczny Oskarek

Mało znany szczegół

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jakby trochę nie fair

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka