Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2021, 18:06
rel
Odpisz
14 maja 2021, 08:20
kiedy masz 140 lat a można zaznaczyć że urodziłeś się najwyżej w 1921 roku
Odpisz
14 maja 2021, 10:00
@nwmjakomdacnazwexd: 1900 rok steam co jest z tobą nie tak
Odpisz
14 maja 2021, 10:45
@Rayman122: czekaj, mam listę
Odpisz
14 maja 2021, 11:15
@nwmjakomdacnazwexd: ta lista mnie opisuje
Odpisz
14 maja 2021, 11:19
@Rayman122: ooooo fajnie, jak jeszcze masz konto na samequizy i piszesz "tą" zamiast "tę" to jesteś 100% ja, jeszcze masz kurdi moją waifu na avatarze i jedną z ulubionych gier w nazwie, chociaż wolę rayman legends i rayman origins niż rayman 1, 2 i 3
Odpisz
14 maja 2021, 12:01
@nwmjakomdacnazwexd: rayman legends spoko orogin też rayman 1, 2,3 po co to jest
Odpisz
14 maja 2021, 10:42
Znam to 😁
Odpisz
14 maja 2021, 09:05
haccg
Odpisz
14 maja 2021, 08:21
Kiedy byłem mały to myślałem, że za takie coś idzie się do więzienia
Odpisz
14 maja 2021, 08:05
gra multiplayer od 18 lat zastanawiająca sie dlaczgo jak dołączyłem to miałem 99 lat a przed dodaniem weryfikacji 21 lat a potem po paru latach grania nagle wiek sie zmienia na 18
: jeszcze chwila i zaczne coś tu podejrzewać
Odpisz
14 maja 2021, 07:46
WoooooW
Odpisz
9 maja 2021, 11:44
1 stycznia 2000
Odpisz
13 maja 2021, 21:52
zawsze dawałem taka datę. W sumie nadal czasem ja daje
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2021, 21:04
Kolejny "smieszny obrazek" zaslugujacy na kasacje conajmniej
Odpisz
13 maja 2021, 21:49
@BetonowyMur: 136 wgóręgłosów, 23 serduszka i główna każą sądzić inaczej.
Odpisz
14 maja 2021, 05:49
@NigdyNieWiesz: To mi wytlumacz, co tu takiego smiesznego i zabawnego jest w tym obrazku?
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2021, 07:46
@NigdyNieWiesz: kto to był? Pamiętasz może.
Odpisz
14 maja 2021, 07:55
@JAMAN11: Betonowy mur
Odpisz
14 maja 2021, 08:01
@NigdyNieWiesz: okej, dzięki
Odpisz
18 maja 2021, 20:24
@NigdyNieWiesz: No czekam na odpowiedz
Odpisz
18 maja 2021, 21:33
@BetonowyMur: o! Witaj pzryjacielu. Myślałem że usunąłeś konto, bo tak stało napisane, w sumie nawet zapomniałem tego wątku.
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2021, 21:36
@BetonowyMur: Ogólnie powiem tak: każdy, rzecz jasna, ma swój gust. Jednakże zdecydowana ilość jejaków zagłosowała za tym obrazkiem Czemu> O ile, czego nie ukrywam, bo i po co, sam nie zaśmiałem się, gdy go przeczytałem, lecz uśmiechNąłem i powiedziałem rel, o tyle ten mem, Sarkastyczny, ironiczny i dosyć życiowy, odwołujący się do przeszłość większości z nas (strony jak gry.pl czy te, no, wyspa gier, w sumie nie wiem nawet czy istnieją dalej jak Flasha nie ma).
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2021, 14:34
31 grudnia 1921
Odpisz