Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Akita747

11 maja 2021, 09:56

Tak powinno być. Matki powinny dostawać 500+ pod warunkiem, że pracują

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2021, 19:32

Opieka nad dziećmi i domem to też PRACA.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar plastikowy_dinozaur

11 maja 2021, 06:12

@Towarzysz777: Oczywiście, że zyskujesz. Jeżeli sam sobie posprzątasz w domu, to masz czysto. To nie jest absurdalne jak się pomyśli, że ktoś by chciał dostawać pieniądze za to że pracuje w domu. Zwłaszcza kobiety często uważają, że praca "kury domowej" powinna być wynagradzana.

Avatar jejaplxiaomi

11 maja 2021, 08:09

miałem to napisać bo już się wk...iłem

Avatar Wilczy_Wladca

11 maja 2021, 07:36

Na pewno nie wszystkie. Wiele matek zame by coś takiego powiedziały.

Avatar NothingWhitee

9 maja 2021, 15:24

ok, ale kto się będzie opiekował dajmy na to 4 letnimi dziećmi samymi w domu? święty mikolaj?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar DarkVilczur

10 maja 2021, 21:37

@NothingWhitee: jest coś takiego jak przedszkole

Avatar Katrina2712

10 maja 2021, 23:30

@NothingWhitee: to i tak bardziej się opłaca pracować w dwójkę i oddać dziecko do żłobka, na remont i tak w miesiąc się nie uzbiera

Avatar Katrina2712

10 maja 2021, 23:25

Albo chociaż jedno z rodziców

Avatar NormalnieUlgaZeWez

10 maja 2021, 22:30

Madki*

Avatar Polakowaty

10 maja 2021, 20:25

Najlepiej byłoby podwyższyć wypłaty tym co mają dzieci. Np. Jeżeli ktoś ma 2 dzieci powinien być wzrost o 10%. Wtedy byłaby kasa na dzieci ale nie za nic

Avatar onui2

10 maja 2021, 18:54

Zgadzam się
Koniec dyskusji

Avatar onui2

10 maja 2021, 18:55

@onui2: w sensie zawsze można podyskutować, chodziło mi o koniec "mojej" dyskusji, czyli nie mam nic do dodania póki nikt nic nie zapyta

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2021, 17:43

A co ty na to żeby może nie rozdawać pieniędzy ludzi zupełnie jakby to było ZSRR?

Jak chodzą do pracy do niech se kur** zarobią, nie po to nienawidzę dzieci by wydawać na nie mój hajs

Avatar DaveAfton

10 maja 2021, 01:40

Istnieją tacy ludzie jak bezrobotni

Avatar DaveAfton

10 maja 2021, 01:41

@DaveAfton: I "bezrobotni" oznacza ludzi, którzy chcą pracować, ale nie mogą znaleźć pracy

Avatar Xx_pzoltek_xX

10 maja 2021, 17:35

@DaveAfton: Lub nie mogą. u mnie np jest 2 letnie dziecko i zajmuje się nim matka, a ojciec pracuje za pieniądze więc każdy ma swoją prace niekoniecznie pracą "formalną". (oczywiście nie mówię że ojciec ma pracować a matka zajmować się dziećmi. Mówię tylko że u mnie tak jest i że każdy ma jakąś role i nie zawsze obydwoje rodziców może pracować więc prosiłbym o nie powstanie gównoburzy)

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2021, 16:18

Czescbo nie hejtujcie pisu bo moj tata mowi ze to dobrz ludzie i niefajnie tak hejtowac wrr

Avatar Szwagru

9 maja 2021, 22:31

to źle mówi

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2021, 11:47

słaby bait

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOKO30
Dodane przez: LOKO30

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ładne rzeczy

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka