Chciałbym być tą osobą, ale nie widzę sensu pisania notatek z nauczania zdalnego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Chciał tylko pomóc
Co za przypadek
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 10:28
ale mi sie zimno zrobiło jak przeczytałem 1 zdanie D:
Odpisz
18 maja 2021, 17:52
@XDudek: współczuję
Odpisz
18 maja 2021, 17:51
nie robiłam, ale mam odpisane od innych mam nadzieję że pani się nie skapnie xD
Odpisz
9 maja 2021, 17:20
Warto być jednak maturzystą
Odpisz
14 maja 2021, 19:20
Dokładnie. :D
Odpisz
14 maja 2021, 10:49
Szczerze wątpię że będą notatki sprawdzać
Odpisz
14 maja 2021, 12:11
u mnie już nauczycielka od polskiego powiedziała że zeszyty będzie sprawdzać
Odpisz
14 maja 2021, 12:31
u mnie nie będą sprawdzać, ponieważ nie chcą wywołać u nas stresu
Odpisz
14 maja 2021, 11:37
Ja mam wszystkie notatki, ale w większości są wydrukowane ;P
Odpisz
14 maja 2021, 10:36
Mam większość notatek.
Odpisz
Edytowano - 14 maja 2021, 10:31
Musiałabym dać trzy zeszyty z polskiego (jeden co zaczęłam jak chodziliśmy normalnie, jeden co cały był robiony na zdalnych i jeden co aktualnie robię). Mam wrażenie, ze babka się przerazi
Podczas gdy z innych przedmiotów poza matmą (ewentualnie historią i WOS'em) nic nie robiłam.
Chociaż z historii od września babka każe nam żebyśmy wydrukowali lub przepisywali jej notatki (robimy tak od roku i dalej tak robimy), więc tutaj też jestem spokojna
Odpisz
14 maja 2021, 10:24
Ja tylko z chemii ładnie robiłam notatki. I się jej uczyłam. Bo kompletnie nigdy jej nie rozumiałam. Więc się starałam. I chyba trochę wiem o co chodzi
Odpisz
14 maja 2021, 10:23
wychodzi na to,że tą osobą jestem ja lol
Odpisz
14 maja 2021, 10:06
muszę oglądać jojo
Odpisz
14 maja 2021, 10:13
@Rayman122: żożo oglądać musze bo się udusze.
Odpisz
9 maja 2021, 19:27
Ja robiłem notatki zamiast sie opi.....ac
Odpisz
14 maja 2021, 10:08
No i dobrze. Ja też robiłem
Odpisz
14 maja 2021, 10:02
Hehe to ja
Odpisz
9 maja 2021, 17:12
to przepraszam pana ale w czym będziemy pisać na lekcji?
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2021, 17:14
@NothingWhitee: zostaje zwolniony z pisania notatek do końca roku szkolnego i dostaje szóstkę jako ocene końcową z tego przedmiotu za to że jako jedyny sie poświęcił XDDD
Odpisz