Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XDudek

14 maja 2021, 10:28

ale mi sie zimno zrobiło jak przeczytałem 1 zdanie D:

Avatar Alpaka_102

18 maja 2021, 17:52

@XDudek: współczuję

Avatar Alpaka_102

18 maja 2021, 17:51

nie robiłam, ale mam odpisane od innych mam nadzieję że pani się nie skapnie xD

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2021, 17:20

Warto być jednak maturzystą

Avatar Wombaton

14 maja 2021, 19:20

Dokładnie. :D

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2021, 10:49

Szczerze wątpię że będą notatki sprawdzać

Avatar Paciok321

14 maja 2021, 12:11

u mnie już nauczycielka od polskiego powiedziała że zeszyty będzie sprawdzać

Avatar Squ0esh

14 maja 2021, 12:31

u mnie nie będą sprawdzać, ponieważ nie chcą wywołać u nas stresu

Avatar HussarGuzzar

14 maja 2021, 11:37

Ja mam wszystkie notatki, ale w większości są wydrukowane ;P

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2021, 10:36

Mam większość notatek.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 14 maja 2021, 10:31

Musiałabym dać trzy zeszyty z polskiego (jeden co zaczęłam jak chodziliśmy normalnie, jeden co cały był robiony na zdalnych i jeden co aktualnie robię). Mam wrażenie, ze babka się przerazi

Podczas gdy z innych przedmiotów poza matmą (ewentualnie historią i WOS'em) nic nie robiłam.
Chociaż z historii od września babka każe nam żebyśmy wydrukowali lub przepisywali jej notatki (robimy tak od roku i dalej tak robimy), więc tutaj też jestem spokojna

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

14 maja 2021, 10:24

Ja tylko z chemii ładnie robiłam notatki. I się jej uczyłam. Bo kompletnie nigdy jej nie rozumiałam. Więc się starałam. I chyba trochę wiem o co chodzi

Avatar Simciakk

14 maja 2021, 10:23

wychodzi na to,że tą osobą jestem ja lol

Avatar Rayman122

14 maja 2021, 10:06

muszę oglądać jojo

Avatar Bartolinise

14 maja 2021, 10:13

@Rayman122: żożo oglądać musze bo się udusze.

Avatar
Konto usunięte

9 maja 2021, 19:27

Ja robiłem notatki zamiast sie opi.....ac

Avatar GigannPlus

14 maja 2021, 10:08

No i dobrze. Ja też robiłem

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

14 maja 2021, 10:02

Hehe to ja

Avatar NothingWhitee

9 maja 2021, 17:12

to przepraszam pana ale w czym będziemy pisać na lekcji?

Avatar Kebasa_z_mema

Edytowano - 9 maja 2021, 17:14

@NothingWhitee: zostaje zwolniony z pisania notatek do końca roku szkolnego i dostaje szóstkę jako ocene końcową z tego przedmiotu za to że jako jedyny sie poświęcił XDDD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Bartolinise
Dodane przez: Bartolinise

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Chciał tylko pomóc

Co za przypadek

Pilne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka