Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Mało znany szczegół
Zdeklasowani znowu
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2021, 12:59
Ku pamieci
Odpisz
11 maja 2021, 14:43
Pamiętamy.
Odpisz
11 maja 2021, 12:38
Nikt już nie pamięta
Odpisz
11 maja 2021, 13:46
Nie prawda
Odpisz
11 maja 2021, 13:51
ok poloniae
Odpisz
12 maja 2021, 02:20
ok boomer
Odpisz
11 maja 2021, 12:52
To dzisiaj czy wczoraj? Wstawiony mem na główną dziś, ale kiedy rocznica była?
Odpisz
11 maja 2021, 12:09
A to teraz się nie okazało, że w większości za przewalenie tych pieniędzy odpowiada Marowiecki?
Odpisz
11 maja 2021, 12:22
@Gore_123: Kto dzieciaku? Wiesz o czym piszesz wgl?
Odpisz
11 maja 2021, 12:43
@Wedkarz: Morawiecki. Korekta mi na złe zmieniła.
Odpisz
11 maja 2021, 12:44
@Gore_123: Nie ma takiego słowa w T9
Odpisz
11 maja 2021, 12:39
Ty faktycznie
Odpisz
11 maja 2021, 12:31
I tak narodziła się jednostka 1 Sasin = 70 milionów...
Odpisz
10 maja 2021, 08:01
rozumiem, że przerkęt na 70 mln to dużo
ale mafie vatowskie za czasów po brały dużo więcej
Odpisz
10 maja 2021, 08:15
@HusariaTV: VAT 23% przy reszcie podatków (bo przypomnę, to nie jedyne). W dodatku w ciągu miesiąca wyrabiamy roczną inflację większości państw (w kwietniu to było 4,3%).
Odpisz
10 maja 2021, 08:17
oczywiście tak jest
Odpisz
10 maja 2021, 08:24
@HusariaTV: jakiś czas temu kupiłem jeden komputer, ale opłaciłem jak za jeden i jedną czwartą lol
Odpisz
10 maja 2021, 08:26
aa no bo jesteś na vacie nie?
Odpisz
10 maja 2021, 08:30
@HusariaTV: Yop, jeszcze lepsze jest to, że za cło się płaci jeszcze więcej (bo chciałem nawet zamówić części, no ale shit happens)
Odpisz
10 maja 2021, 09:10
@HusariaTV: "złodziej x jest dobry bo złodziej y kradł więcej, chwalmy złodzieja x!"
A później się dziwić czemu Polska jest taką zje**ną dziurą 🤡🤡🤡
Odpisz
10 maja 2021, 12:25
@HusariaTV: ok
Ale co to ma do rzeczy?
To tak jakbyś pod memem o Korei Północnej napisał
"Może i obozy pracy generalnie nie są dobrym rozwiązaniem, ale holocaust był gorszy"
I nie chodzi mi o kwestie polityczne, bo w ...ju mam i pis i po, ale wyciąganie takich faktów z dupy to zachowanie takie wiesz 2/10
Odpisz
10 maja 2021, 10:46
Polski rząd wyrzuca w błoto całe j...ne MILIARDY a ludzie najbardziej się srają o zaledwie 70 milionów
Odpisz
10 maja 2021, 08:13
70 milionów to kłamstwo. w rzeczywistości wydał 68 896 820 złotych.
Odpisz
10 maja 2021, 08:20
@czlowiekjasiolec: Nowe fakty mówią o 133 milionach
Odpisz
10 maja 2021, 08:22
@czlowiekjasiolec: a nie ~73 miliony? Gdzieś tak słyszałem że więcej niż 70 milionów, nie mniej
(+ że zrobił to Morawiecki ale tu nie o tym)
Odpisz
10 maja 2021, 08:23
K...a niezależnie od tego ile to było, o taką kwotę to się w Watykanie warto kłócić, bo to nawet nie miało rzeczywistego wpływu na gospodarkę
Odpisz
10 maja 2021, 08:33
Ja tylko cisnę z tego bekę i nie biorę tego na poważnie
Odpisz
10 maja 2021, 09:07
70 milionów to tak jakby Morawiecki podszedł do każdego obywatela w tym kraju, nawet 4-latków i ukradł im 2 złote z kieszeni i wrzucił do kratki ściekowej, po czym się zaśmiał im w twarz i robił to dalej
Może i nie było to AŻ TAK dużo, ale wciąż nie było to 5zł + on jest je**nym premierem państwa i nie dostał za to żadnej kary
Odpisz
10 maja 2021, 08:29
Stuff my 70 millions into a furnace
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2021, 08:24
do tego jeszcze manipulacja wyborcami typu: "wiemy już że w smoleńsku był zamach, dajcie nam więcej czasu to opiszemy szczegóły" i już kilka lat szukają szczegółów nie znaleźli
Odpisz
10 maja 2021, 08:27
@PanStefanek: Nie no niby opublikowalo wyniki śledztwa jako film "dokumentalny". Ale pokaż mi jedną, w pełni zdrową osobę, którą obchodzi, że 10 lat temu kogoś zabili. Nawet znając nazwiska potencjalnych sprawców jest dosłownie szansa bliska 0 na znalezienie sprawcy
Odpisz
10 maja 2021, 08:26
admin wydał miliony na hostingi które się nie odbyły
Odpisz
10 maja 2021, 08:11
Podoba mi się, że 70 milionów na wybory (lol śmiesznie mała kwota w skali państwa) jest bardziej rozdmuchane niż 1,5 miliarda na elektrownie w Ostrołęce, która w życiu się nie uruchomiła (i już tego nie zrobi)
Odpisz
10 maja 2021, 08:12
to już wiesz dlaczego demokracja nie działa
Odpisz
10 maja 2021, 08:17
@HusariaTV: przeciętnemu Kowalskiemu trzeba powiedzieć *dowolna liczba* milionów i mu się zrobi neuron activation bo on w życiu tyle nie zarobi
Odpisz
10 maja 2021, 08:19
jak widzimy to teraz kredyt nawet na 770 mld jest dobry możliwe, że jak kiedyś UE upadnie to się to umorzy
Odpisz
10 maja 2021, 08:19
Ale to był Morawiecki
Odpisz