Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiekarnik

18 kwietnia 2024, 13:17

Zależy od gry bo w Undertale da się tylko strzałkami

Avatar sssstttt

21 marca 2024, 08:23

Znaczy ja strzałkami robię bo jestem leworęczny.

Avatar Jokkero

15 maja 2021, 17:57

Jak wujek dał mi pierwszy raz w minecrafta zagrać to się zastanawiałem dlaczego strzałki nie działają

Avatar PlayerName_XaXa

Edytowano - 15 maja 2021, 09:29

Polecam sprawdzić kombinacje klawiszy Fn + W (ciekawa funkcja, tak samo się ją wyłącza). Może akurat wasza klawiatura ją posiada.

Avatar malinowy_kot

15 maja 2021, 07:56

WSAD jest dla mnie niewygodny, bo jestem taką pepegą, że potrafię cisnąć inny klawisz, np "E" w etsie

Avatar Tonie

15 maja 2021, 07:35

Zależy czy gra to jakaś cigałka w której myszka bardzo przeszkadza czy strzelanka lub gra z dobrą obsługą myszki

Avatar Miszke

14 maja 2021, 23:21

Ja gram strzałkami, ale na laptopie i na touchpadzie xD
Nie mam działającej myszki która mogę podłączyć
Ale jak jeszcze działała to jak grałam z myszką to zdecydowanie wygodniej WASD

Avatar barbara236

14 maja 2021, 20:02

A jak mowicie? WSAD, WASD, SAWD?

Avatar Drag_on

14 maja 2021, 20:03

@barbara236: ja zawsze mówię WSAD

Avatar Rascal

14 maja 2021, 20:51

@barbara236: Ja mówię AWSD

Avatar J00w174

14 maja 2021, 22:48

@barbara236: ASWD

Avatar Bagietkaczosnkowa

14 maja 2021, 22:23

POTĘŻNY REL

Avatar DeMajkel

14 maja 2021, 17:36

Avatar Krystian125p

14 maja 2021, 22:11

Avatar Zimowiec

14 maja 2021, 18:37

Kiedyś jak kolega pokazał mi MC wkurzyłem się bo było WSDA a nie strzałki. Teraz jest na odwrót.

Avatar Peroczek

14 maja 2021, 20:58

@Zimowiec: teraz wkurzyłeś się bo kolega pokazał ci MC i są strzałki zamiast WSDA?

Avatar Marcello939

14 maja 2021, 18:46

Rel.

Avatar Kaede_

14 maja 2021, 17:29

Używanie obu
Isaac moment

Avatar RudeTomato

10 maja 2021, 15:27

Jak w gierce trzeba używać myszki to wasd a jak nie to strzałki

Avatar Schabowy_nie_mielony

10 maja 2021, 12:26

teamWASD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Zdeklasowani znowu

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka