memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 maja 2021, 09:19
nierel, nie mam z kim się kłócić.
Odpisz
11 maja 2021, 10:48
@Bartolinise: Me too man, me too.
18 maja 2021, 10:05
@BartoliniMg: No to pokłóćcie się między sobą
19 maja 2021, 15:27
@Godylos5: duży mózg czas
18 maja 2021, 11:05
dziewczyna: coś sie kończy a coś zaczyna
18 maja 2021, 17:45
@anonimOla: leci dywan alladyna
18 maja 2021, 15:03
Lody (Ekipy)
To zależy na jaki temat była kłótnia, nie zawsze warto wybaczać
11 maja 2021, 09:22
Zawsze warto wybaczać
11 maja 2021, 09:26
Nie zawsze, możesz później żałować
18 maja 2021, 10:42
wiesz, kłótnia która miała miejsce u tych dwóch babek mogła mieć banalny powód w porównaniu do typów na dole
Edytowano - 11 maja 2021, 09:21
A jakie lody? Mam na myśli, smak, markę itd.
18 maja 2021, 10:12
@UberScooot: Smak mięsa marka Klub Nocny Rexona na ulicy św. Jana Pawła
18 maja 2021, 10:10
z pizzą zamiast lodów byłoby lepiej
18 maja 2021, 10:08
dwulicowa jesteś, nara
11 maja 2021, 10:20
Na kebaba byłoby bardziej rel
11 maja 2021, 10:09
nie rel
11 maja 2021, 09:18
Kobiety złe Faceci dobrzy
@memejuice: baba urażona żart udany
11 maja 2021, 09:24
Żebyś wiedział. Ja tak ostatnio miałem
Bazowane na Bazowane na dotyku mężczyzny
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 maja 2021, 09:19
nierel, nie mam z kim się kłócić.
Odpisz
11 maja 2021, 10:48
@Bartolinise: Me too man, me too.
Odpisz
18 maja 2021, 10:05
@BartoliniMg: No to pokłóćcie się między sobą
Odpisz
19 maja 2021, 15:27
@Godylos5: duży mózg czas
Odpisz
18 maja 2021, 11:05
dziewczyna: coś sie kończy a coś zaczyna
Odpisz
18 maja 2021, 17:45
@anonimOla: leci dywan alladyna
Odpisz
18 maja 2021, 15:03
Lody (Ekipy)
Odpisz
11 maja 2021, 09:19
To zależy na jaki temat była kłótnia, nie zawsze warto wybaczać
Odpisz
11 maja 2021, 09:22
Zawsze warto wybaczać
Odpisz
11 maja 2021, 09:26
Nie zawsze, możesz później żałować
Odpisz
18 maja 2021, 10:42
wiesz, kłótnia która miała miejsce u tych dwóch babek mogła mieć banalny powód w porównaniu do typów na dole
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2021, 09:21
A jakie lody?
Mam na myśli, smak, markę itd.
Odpisz
18 maja 2021, 10:12
@UberScooot: Smak mięsa marka Klub Nocny Rexona na ulicy św. Jana Pawła
Odpisz
18 maja 2021, 10:10
z pizzą zamiast lodów byłoby lepiej
Odpisz
18 maja 2021, 10:08
dwulicowa jesteś, nara
Odpisz
11 maja 2021, 10:20
Na kebaba byłoby bardziej rel
Odpisz
11 maja 2021, 10:09
nie rel
Odpisz
11 maja 2021, 09:18
Kobiety złe
Faceci dobrzy
Odpisz
11 maja 2021, 10:09
@memejuice: baba urażona
żart udany
Odpisz
11 maja 2021, 09:24
Odpisz
11 maja 2021, 09:19
Żebyś wiedział. Ja tak ostatnio miałem
Odpisz
11 maja 2021, 09:18
Bazowane na
Bazowane na dotyku mężczyzny
Odpisz