Witam piękną trzymetrową panią...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 18:10
Mnie nie rusza
Odpisz
14 maja 2021, 23:41
b00ba
Odpisz
15 maja 2021, 10:32
@Jakut484: tu wcale nie chodzi o boba a o siłę to nie seksualizacja a pokaz dominacji
Odpisz
15 maja 2021, 22:33
@Oloest4: : o
Odpisz
11 maja 2021, 23:01
Wytłumaczy ktoś czemu ten film u góry jest uważany za zły? (nie oglądałem ani nie czytałem o nim nic więc ni wim)
Odpisz
11 maja 2021, 23:02
@Ogladacz: Bo wampiry błyszczą w słońcu, a Cullenowie piją krew zwierząt zamiast ludzi, więc Edward nie chce ugryźć Belli
Odpisz
11 maja 2021, 23:06
@Ogladacz: bo fabuła przypomina fanfik 14 latki na watpadzie
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2021, 23:11
@Ogladacz: to co pisali + pierwszy zmierzch jest tak ...jowy i żałośnie zrobiony ze oglądanie go to katorga, reszta wsm nie jest zła
No i duży hejt był na fandom zmierzchu więc i sam zmierzch dostał w pi..e
Odpisz
11 maja 2021, 23:21
a nie wiedziałem nawet że to ma więcej niż jedną część
Odpisz
11 maja 2021, 23:25
@Ogladacz: chyba 5 ma nw
Odpisz
11 maja 2021, 23:26
wszystkie filmy są ...jowe, jedyny ich plus to fajniutkie wilczki. książki są o wiele lepsze choć w tym przypadku to i one nie powalają
Odpisz
11 maja 2021, 23:27
@bandit_the_drug_lord: dla mnie złe nie były
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2021, 15:39
@Ogladacz: Ja tylko pragnę dodac, że Zmierzch zapoczątkował też te dziwne romanse rodem fanficów z Wattpada, bo nie dośc, ze był pierwszy to jeszcze 50 Twarzy Greya było robione jako fanfic do Zmierzchu
Odpisz
12 maja 2021, 16:34
@Ogladacz: bo aktorka odgrywająca główna rolę ma minę jakby srała do kartonu.
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2021, 21:30
@Mroczny_piewca_apokalipsy: To jest fanfik 14 latki na wattpadzie
Odpisz
14 maja 2021, 15:45
@Ogladacz: Jakby to powiedzieć... mamy tutaj historię romantyczną, bardzo atrakcyjną dla młodych dziewcząt. Ktoś powiedział, że fantastykę ocenia się po tym jak wyglądała ostatnia walka w książce. Tutaj bitwa kilkunastu/kilkudziesięciu osób to wizja, którą jeden wampir wysyła do głowy drugiego wampira z przeciwnego ugrupowania. W tej wizji umiera, więc postanowili nie walczyć. :) Wampir interesuje się dziewczyną bo jest inna, a wytłumaczenie tego jest dorobione w ostatnim tomie jak dobrze kojarzę. Tak serio dorobione, widać, że bez pomysłu jak to tworzyli. Czytając tego typu książki możesz otworzyć bingo z najbardziej banalnymi wątkami. No i to jest w zmierzchu ofc, główna bohaterka nie jest na szczęście 100% Mery Sue, ale ma z niej dużo(jakbyś chciał poczytać o mery sujkach to polecam niezatapialną wazoona)
Odpisz
13 maja 2021, 17:51
Wąpierz
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2021, 22:50
@ExtraDip: Szykuje srebrny miecz i czarną krew. Ten katakan zaraz będzie gryzł ziemie. Ale za zlecenie będzie 500 koron.
Odpisz
12 maja 2021, 12:44
Nie rozumiem
Odpisz
12 maja 2021, 12:47
@Zimowiec: tu chodzi o to że ta kobieta to główny zły (czy jakoś tak) wampir z nowej odsłony resident evil i się tym wszyscy ekscytują
Odpisz
12 maja 2021, 13:17
@Karcio69: Poboczny zły. Walczymy z nią na początku, w pierwszych 25% gry.
Odpisz
12 maja 2021, 13:17
@Keraton: zgaduję, głównym złym jest matka teresa?
Odpisz
12 maja 2021, 13:21
@Keraton: a okej nie byłem pewny bo nie interesuje się za bardzo resident evil ale coś tam wiem
Odpisz
12 maja 2021, 13:25
@kamilowski2004: Matka Miranda, ale blisko.
Odpisz
12 maja 2021, 20:35
@Keraton: to mam rację czy nie?
Odpisz
13 maja 2021, 12:26
@kamilowski2004: Której części słowa "blisko" nie rozumiesz?
Odpisz
13 maja 2021, 09:43
ja dalej nic
Odpisz
11 maja 2021, 23:40
Pasowałby do drugiego też :
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2021, 12:38
@PrequelFan: zbyt gejowy jak dla mnie :/
Odpisz
13 maja 2021, 08:36
@Szpieg_z_Wenus: ...
Odpisz
13 maja 2021, 08:33
zamiast tej baby wstawiłbym tego faceta:
Odpisz
12 maja 2021, 18:12
Już wątek Adama i Beetlejuice z musicalowej wersji, był o wiele romantyczniejsi niż ten w "Zmierzchu"
Odpisz
12 maja 2021, 15:25
Teraz powiem kontrowersyjną opinię: Lady Dimitrescu nawet nie jest ładna. Jedynie, dla której ludzie ją lubią to to że ma wielkie cycki i jest wielka. Donna Beneviento jest o wiele ładniejsza.
Odpisz
12 maja 2021, 17:01
@ChickenEatsRainbows: Też tak uważam. A ta blizna czy rana to moim zdaniem jej nie szpeci.
Odpisz
12 maja 2021, 13:21
Nie wiem ja się nim nigdy nie jarałam
Odpisz
12 maja 2021, 13:24
@Aarix: Dobra dobra ciebie jarało lanie kakala dla Kubła_mleka degeneratko.
Odpisz
12 maja 2021, 15:19
:(
Odpisz
12 maja 2021, 16:51
@Aarix: Nie zapomnę
Odpisz
12 maja 2021, 12:18
Jestem babą, a jakoś bardziej odpowiada mi wampir na dole
Odpisz
12 maja 2021, 12:26
@BardzoOryginalnaNazwa: mniej gejowski
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2021, 15:04
@LadyDialga: Ostatnio z jedną z z moich znajomych śmiałyśmy się z fandomów i cisnęła ona beke ze Zmierzchu, że źle przestawił wampira - poza byciem zwykłym człowiekiem (tylko nieśmiertelnym) to jest on zwyczajny, a jako postać jest kiepsko napisany. No i zagina prawa fizyki (kurna, wampir powinien się spalić na słońcu, a tymczasem błyszczał on sobie jak brokacik xD)
Odpisz
12 maja 2021, 15:17
@BardzoOryginalnaNazwa: no to też xD
Odpisz
12 maja 2021, 12:09
Regis najlepszy
Odpisz
12 maja 2021, 12:34
@IgiPolski: Dokładnie.
Odpisz
12 maja 2021, 12:37
@IgiPolski: to dopiero wampir-ciacho a nie ten laluś z góry
Odpisz
12 maja 2021, 15:12
@IgiPolski: Regis to moja ulubiona postać z popkultury. Wybacz stryju Iroh.
Odpisz
12 maja 2021, 14:44
nierel
Odpisz
11 maja 2021, 23:02
tak w ogóle to jak wampiry żyją wykorzystując niewydajny płyn międzytkankowy zamiask krwii
Odpisz
11 maja 2021, 23:10
@PanStefanek: tak w ogóle to wampiry nie istnieją i twórca może robić jr jak chce lol
Odpisz
11 maja 2021, 23:21
wampiry są podobne do kobiet
nie istnieją
Odpisz
11 maja 2021, 23:24
@PanStefanek: więc seks z wampirzycą nie jest możliwy z 4 powodów
Odpisz
12 maja 2021, 12:49
Kobiety nie istnieją
Wampiry nie istnieją
Seks nie istnieje
A czwarty powód?
Odpisz
12 maja 2021, 12:50
@Saurfang: gdyby wampiry istniały to by ginęły z głodu
Odpisz
12 maja 2021, 12:53
@PanStefanek: To jeszcze piąty powód, wampirzyca ssać twojego peinsa wykorzystałaby go jako źródło dużej ilości krwi, a zdozuneg beniz - bagina nie doszedłby do skutku.
Odpisz
12 maja 2021, 12:57
@Saurfang: nie chce bana
mnie tu nie było
Odpisz
12 maja 2021, 13:02
@PanStefanek: Mi ban niestraszny
Ja się nie boję
Mam dobrą zbroję
Odpisz
12 maja 2021, 13:03
@Saurfang: jestem brzydki
Odpisz
12 maja 2021, 14:29
+1
Odpisz