I w pizdu, i wylądował...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Z klasą się trzeba urodzić
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2014, 17:14
Jakbym widziała siebie na sankach.
Odpisz
6 lutego 2014, 19:15
@PolandWolf: A ja siebie na łyżwach... na parkingu, a obok zaspa ze śniegu..
Odpisz
6 lutego 2014, 19:31
@gelo1238: Ja rozwaliłam wtedy sanki..
Odpisz
6 lutego 2014, 19:43
@PolandWolf: Hehe to chyba mocno przywaliłaś, albo sanki "made in czajna".
Odpisz
6 lutego 2014, 20:24
@gelo1238: Była dość duża górka usypana ze śniegu u podnóży tej z której zjeżdżaliśmy. W dwa dni zamieniła się w ''skocznie'' i gdy pierwsza zjechałam okazało się, że tam był głaz.
Odpisz