Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie idź!
To się nie może nie udać
Ostry ten sędzia
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2021, 20:35
Starmagedon patrząc na to płacze.
Odpisz
21 maja 2021, 08:19
@ktosniekreatywny:
Odpisz
19 maja 2021, 09:17
rel, umiem powiedzieć tylko ich heisse hitler und schnittel
Odpisz
18 maja 2021, 18:17
lol kokichi
Odpisz
18 maja 2021, 15:43
Rel
Odpisz
14 maja 2021, 21:00
Il'ya śmieszneé de
Odpisz
13 maja 2021, 09:19
Avatar z anime na lekcjach to trochę cringowa
Odpisz
13 maja 2021, 09:19
@PuyoPuyo: Nie
Odpisz
13 maja 2021, 09:20
@PuyoPuyo: to chyba nie widziałeś mojej klasy mangozje*ów
Odpisz
13 maja 2021, 09:21
@harry_malfoy: ja bym nie wytrzymał
Odpisz
13 maja 2021, 09:22
@Kuman:
Odpisz
13 maja 2021, 09:22
@przemek1ni: a ja ci odpowiem tak i co
Odpisz
13 maja 2021, 09:23
@KotBartek: ta żaba mnie przeraża
Odpisz
13 maja 2021, 09:25
@Kuman: u mnie było tak że jedna dziewczyna to oglądała a z 4 chłopów chciało z nią się zaprzyjaźnić i też to zaczęli oglądać i teraz tworzą krąg wzajemnego mango animo zainteresowania
Odpisz
13 maja 2021, 09:25
@harry_malfoy: to już chyba sekta
Odpisz
13 maja 2021, 09:27
@Kuman: narazie to kółko wzajemnej adoracji. Sekta będzie gdy zaczną się modlić do tego animca lub tej koleżanki.
Odpisz
13 maja 2021, 09:28
@Kuman: najgorsze jest to że jeden z nich zaczął to rysować. Kąpletnie nic nie umie z plastyki a jak ktoś obrazi jego "dzieło" to się gniewa i drze. Najlepszą akcję odwalił wtedy jak powiedział że chce iść do ASP w Warszawie a tylko anime umie rysować
Odpisz
13 maja 2021, 09:28
szybko!
spal to zanim się rozprzestrzeni!
Odpisz
13 maja 2021, 09:28
@harry_malfoy: xD może jego obrazy będą obok Damy z Łasiczką
Odpisz
13 maja 2021, 09:31
@Kuman: jeszcze zaczęło mu tak odwalać że zaczoł spać krócej bo do 3 ogląda to a potem w szkolę na lekcjach to rysuje. Ma nawet specjalny zeszyt do tego
Odpisz
13 maja 2021, 09:31
@harry_malfoy: odwołuję to!
wezwij egzorcystę!
Odpisz
13 maja 2021, 09:31
@harry_malfoy: xD
Bardziej bym się spodziewał że zostanie "mangaką".
Odpisz
13 maja 2021, 09:34
@Kuman: jeszcze to nie wszystko. Jak chodziliśmy do szkoły to w 5 siadali na schodach kładli na nich ścierkę i na niej ciastka a potem wokół tego pili herbatę i czytali mangę.
Nauczyciele nawet kazali im się skupić na lekcjach i dowiedzieli się o rysunkach
Odpisz
13 maja 2021, 09:34
@harry_malfoy: siedzenie do 3 w nocy jest niezdrowe. Ale zbytnio nie widze problemu, jak chce sobie rysować to ok. No chyba że ma totalne wyjebongo na lekcje.
Odpisz
13 maja 2021, 09:35
@Kuman: jeszcze to nie wszystko. Jak chodziliśmy do szkoły to w 5 siadali na schodach kładli na nich ścierkę i na niej ciastka a potem wokół tego pili herbatę i czytali mangę.
Nauczyciele nawet kazali im się skupić na lekcjach i dowiedzieli się o rysunkach
Odpisz
13 maja 2021, 09:35
@harry_malfoy: chce pójść do ASP w Warszawie? z czymś mi się to kojarzy...
Odpisz
13 maja 2021, 09:36
@PanStefanek: wywoła wojnę i każe wszystkim oglądać anime?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2021, 09:36
@PuyoPuyo: (odpowiadając na pytanie sprzed kilkunastu komentarzy z tego wątku) I dla ciebie nadal avatary z anime będą żenadą, a dla mnie nadal nią nie będą, wyrażamy odmienne opinie, koniec historii
Odpisz
13 maja 2021, 09:36
no dokładnie a jak dosłał 1 z fizy to walił głową w stół i płakał
Odpisz
13 maja 2021, 09:37
@harry_malfoy: Jak się nie dostanie to pójdzie na studia oficerskiej a potem polityka zabij go póki możesz
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2021, 09:38
@Kuman: wyemigruje do białorusi by wywołać nieudany zamach stanu, a potem i tak przejmie władze
Odpisz
13 maja 2021, 09:38
@Kuman: szkoda go zawsze dzieńdobry mówił.
Odpisz
13 maja 2021, 09:38
@harry_malfoy: no nie jestem ekspertem, ale jak nie zda to na ASP raczej się nie dostanie.
Odpisz
13 maja 2021, 09:39
zda na ez bo na zdalnych poczitował
Odpisz
13 maja 2021, 09:40
@harry_malfoy: also pytanie czy typ już robimy makaronizmy w normalnych rozmowach
Odpisz
13 maja 2021, 09:41
@PanStefanek: raczej go spałują
Odpisz
13 maja 2021, 09:42
@michu205: on żyje w swoim świecie i rozmawiają w 5 więc nie wiem
Odpisz
13 maja 2021, 09:50
@Kuman: tak ale potem napisze popularną książkę Моя борьба i obwini w niej tatarów za porażki białorusinów, i po śmierci łukaszenki wygra wybory na prezydenta
Odpisz
13 maja 2021, 09:51
@PanStefanek: i pokona go Rosja, Polska i Czechy z pomocą Tajwanu
Odpisz
13 maja 2021, 09:54
@Kuman: ale zniszczy ukrainę białoruś i państwa bałtyckie, podpisze z turcją pakt o zajęciu ukrainy
Odpisz
13 maja 2021, 09:55
@Kuman: najpierw anektuje litwe potem z polską i rosją rozbierze ukrainę a z reszty robi puppeta i atakuje polskę na którą się unia i nato wypiera
Odpisz
13 maja 2021, 09:56
@PanStefanek: on to może najwyżej swój dom podbić bo ma 1,60cm i waży 40 kg
Odpisz
13 maja 2021, 09:57
@michu205: Podejdzie pod Wawę i zaskoczy go zima
Odpisz
13 maja 2021, 10:25
@Kuman: i pod istambuł ale go zaskoczy turecka zaciekłość, susza i masowa liczemność turków
Odpisz
13 maja 2021, 10:27
@PanStefanek: Irlandia z Hiszpanią wylądują w Danii
Odpisz
13 maja 2021, 10:29
@Kuman: i na końcu po konferencji pokojowej będzie podział na wpływy demokratycznego tajwanu i turcji która zrobi marionetki z połowy europy i będzie zimna wojna
Odpisz
13 maja 2021, 10:30
@PanStefanek: po czym Papieżem zostanie Bułgar
Odpisz
13 maja 2021, 10:36
@Kuman: W międzyczasie połowę Europy obejmuje Plan Czang Kaj-szeka w którym państwa dostają pieniądze na odbudowę
Odpisz
13 maja 2021, 09:25
Hmm czyściutki monitor
Odpisz
13 maja 2021, 09:21
C'est un śmiésznè.
Odpisz