Żartuję, nie jest tak źle. Nie możesz być smutny, kiedy nie czujesz już emocji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Szybki jak błyskawica
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nieuczciwa ocena
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2021, 21:01
Jak nie będziesz odczuwał emocji to nie będziesz smutny
Big brain time
Odpisz
21 lipca 2022, 19:13
wesoły też nie
Odpisz
19 maja 2021, 08:26
Ja tam się cieszyłem, bo to zawsze trochę więcej luzu, gorzej z powrotem gdzie trzeba będzie napisać kilka sprawdzianów...
Odpisz
17 maja 2021, 19:18
Ja będę miał test diagnostyczny z geografii. Z całych k...a zdalnych od marca poprzedniego roku. Babka od geografii ma 78 lat i kompa sprzed PRL-u. Chyba rozumiecie o co mi chodzi.
Odpisz
17 maja 2021, 19:22
@Czaderek07: Masz znicza [*]
Odpisz
17 maja 2021, 19:23
@NowyRevLer: dzienkować. Łączny się w bólu ci, którzy też tak będą mieli.
Odpisz
17 maja 2021, 17:06
myśle że F to najlepsze co można napisać
Odpisz
17 maja 2021, 19:23
@XDudek: Zgadza się.
Odpisz
17 maja 2021, 17:17
U mnie jest na odwrót niż na pierwszym
Odpisz
17 maja 2021, 17:09
Ja tam się cieszę.
Odpisz
13 maja 2021, 15:30
Ja tak będę wyglądał po wróceniu do szkoły. Uczę się podobnie, a mam więcej czasu dla siebie
Odpisz
13 maja 2021, 15:21
Mi się podobają zdalne
Odpisz
13 maja 2021, 15:20
Ja wyglądałam tak nawet dużo przed wprowadzeniem e-lekcji
Odpisz