Moje najmroczniejsze lęki #11
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nieuczciwa ocena
Młodzi gniewni
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2019, 15:18
Tru
Odpisz
7 marca 2014, 20:29
Ja bym się martwił gdy obudze się zamknięty...
Odpisz
7 marca 2014, 21:27
@ZEUS_: albo że po śmierci widzisz normalnie co się dzieje i patrzysz jak Cię zakopują i w ciemnościach leżysz przez wieczność
Odpisz
7 marca 2014, 23:14
@ZEUS_: pewna rosjanka zmarła na zawał jak obudzła sie na swoim pogrzebie..
Odpisz
28 października 2015, 18:19
@lolflexberylex: Ja mam taką teorię, że po "śmierci" po prostu nie kontrolujesz nad swoim ciałem i nic nie możesz zrobić, lecz przez wieczność będziesz leżał w grobie i się gapił na deskę. To jest mój lęk...
Odpisz
14 listopada 2016, 19:54
@SirPomarancza: dzięki , przez ciebie mam nowy lęk
Odpisz
14 listopada 2016, 22:11
Dzięki! Odpowiedziałeś na komentarz z przed 2 lat!
Odpisz
14 listopada 2016, 22:12
@ZEUS_: Też mu dziękuję za powiadomienie :v
Odpisz
7 marca 2014, 19:37
Po śmierci na pewno przestaniesz się tym martwić :)
Odpisz