Moje najmroczniejsze lęki #11
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ikony
Rel
Płać pan
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2019, 15:18
Tru
Odpisz
7 marca 2014, 20:29
Ja bym się martwił gdy obudze się zamknięty...
Odpisz
7 marca 2014, 21:27
@ZEUS_: albo że po śmierci widzisz normalnie co się dzieje i patrzysz jak Cię zakopują i w ciemnościach leżysz przez wieczność
Odpisz
7 marca 2014, 23:14
@ZEUS_: pewna rosjanka zmarła na zawał jak obudzła sie na swoim pogrzebie..
Odpisz
28 października 2015, 18:19
@lolflexberylex: Ja mam taką teorię, że po "śmierci" po prostu nie kontrolujesz nad swoim ciałem i nic nie możesz zrobić, lecz przez wieczność będziesz leżał w grobie i się gapił na deskę. To jest mój lęk...
Odpisz
14 listopada 2016, 19:54
@SirPomarancza: dzięki , przez ciebie mam nowy lęk
Odpisz
14 listopada 2016, 22:11
Dzięki! Odpowiedziałeś na komentarz z przed 2 lat!
Odpisz
14 listopada 2016, 22:12
@ZEUS_: Też mu dziękuję za powiadomienie :v
Odpisz
7 marca 2014, 19:37
Po śmierci na pewno przestaniesz się tym martwić :)
Odpisz