Moje najmroczniejsze lęki #12
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2018, 23:53
mam to samo to jest okropne
Odpisz
8 maja 2016, 12:09
przeżyjesz jakies 1-2 minuty o ile próżnia nie wyssie tlenu z twych płuc i krwi przez nos albo inny otwór. Ale to nie mój problem.
Odpisz
28 lipca 2015, 17:38
a ja się bałem gdy byłem mały to ta sytułacja tylko jak ja patrzyłem to bałem się małego głoda z danio i myślałem że nadleci
Odpisz
9 marca 2014, 10:55
Też tak miałem
Odpisz
9 grudnia 2014, 16:44
@Geodude: Też kiedyś wpadłeś w kosmos na zawsze? Znam to uczucie.
Odpisz
9 marca 2014, 08:58
Zawsze kiedy gaszę światło w innym pokoju wystawiając samą rękę boję się że coś mi tą rękę oderwie.
Odpisz
9 marca 2014, 12:22
@loskubusios123: Ja nie boję się że oberwie, ale że złapie ;_;
Odpisz
11 marca 2014, 06:16
Nom, to też jest straszne. Zawsze kiedy o tym myślę mam przed oczami tą opętaną dziewczynkę z ,,Egzorcysty"
Odpisz
9 marca 2014, 22:12
Nie martw się, różnica ciśnień i brak tlenu nie pozwolą ci zostać na zawsze.
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2014, 20:02
Zginiesz za 5 min bez tlenu... Tak BTW. grawitacja nie może odwrócić się w takiej osi...
Odpisz
8 marca 2014, 20:14
@majki909: Albo rozerwie cię w ciągu kilku sekund :D
Odpisz
9 marca 2014, 12:46
@gelo1238: Co cię ma rozerwać? Przeciążenie?
Odpisz
9 marca 2014, 13:40
@zatoka: W kosmosie nie ma takiego ciśnienia jak na ziemi, więc w kosmosie może ciebie rozerwać ciśnienie twojego organizmu, np. krwi, wody itp.
Odpisz
8 marca 2014, 21:09
Ja mam różne dziwne lęki, ale na to nigdy nie wpadłam...
Odpisz
8 marca 2014, 20:57
jak się było małym to się dziwne lęki miało
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2014, 20:48
Na początku ta seria była jakaś prawdopodobna teraz o jakiejś odwróconej grawitacji pier**lą.
Odpisz
8 marca 2014, 20:15
A ziemia się całkowicie rozpadnie z powodu "siły powszechnego odpychania".
Odpisz