Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ostry ten sędzia
Ch-chesz wyparować...?
Przypałowo
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2021, 20:32
Admin zawsze daje nudne tytuły
Odpisz
15 maja 2021, 20:56
@Mandzuno12: no to racja, czasem nawet zamienia kreatywne i śmieszne na takie byle jakie
Odpisz
29 listopada 2021, 15:07
@Mandzuno12: chciałem odpowiedzieć na komentarz w się zorientowałem że moje multi konto :D
Odpisz
16 maja 2021, 08:46
Ja barddzo lubię lody Ekipy, ale gdyby nie były od Ekipy, byłoby ich więcej, a teraz ciągle dzieci wykupujā. Sam Kaktusowej cutrynowej części nie lubię, więc jest nawet dobre (wiem, będzie gównoburza bo nie lubię jedzenia które inni lubią. Nie lubię też mielonych i sernika. Nie srajcie)
Odpisz
16 maja 2021, 00:17
Masz rację rozpuszczone kaktusy są ...jowe
Odpisz
15 maja 2021, 22:41
Powiem wam, że dzisiaj jednego se kupiłam. Ten sorbetowy, truskawkowy. Ta polewa to tam dużo smaku nie ma, tylko "strzela", ale tak generalnie... No takie 7/10, nie są złe
Odpisz
15 maja 2021, 19:54
Oj tak, te Kaktus Lody są naprawdę super. Mimo to wciąż nie przestaję ich jeść podobnie jak wiele innych lodów. Natomiast tych Lodów Ekipy przyznam, że nigdy nie jadłem, ale o tych Lodach Ekipy jednocześnie jak najbardziej słyszałem głównie dzięki memom.
Odpisz
15 maja 2021, 19:32
przeciez powinien wyjsc zielony barwnik a lody ekipy sa czerwone i zolte
Odpisz
15 maja 2021, 19:25
nie no zamiast węgla krab
Odpisz
15 maja 2021, 19:03
Ale wtedy kaktus by się rozpuścił
Odpisz
14 maja 2021, 12:31
Lód k*tas
Odpisz
14 maja 2021, 12:29
To tak jakby przepalać diamenty na węgiel.
Odpisz
14 maja 2021, 12:27
Lody ekipy to bardzo dobry chwyt marketingowy dla koral i dla sklepów, które podwyższają specjalnie ceny
Odpisz
14 maja 2021, 12:17
Aaaa katusy lepsze imo, a te duże z nadzieniem lub w rożku to już prawie najlepsze lody do kupienia
Odpisz
14 maja 2021, 12:08
IMO świetny mem nie ma co sie przejmować
Odpisz
14 maja 2021, 12:05
wyngiel
Odpisz
14 maja 2021, 12:01
Rel 😳😳😳😳
Odpisz