Ja tam się dziwię tym dziewczynom, one to chyba całkiem inny film oglądały
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Dobrze czasem się oderwać
Ikony
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 19:47
No imo to to po lewej lepsze, sorry, ale no taka moja opinia
Odpisz
15 maja 2021, 23:19
aaaaaaa a oooooo aaaaaa aaaaa
Odpisz
14 maja 2021, 21:36
Bardzo potężny Gal.
Odpisz
14 maja 2021, 23:24
@jacek1s: B
Odpisz
15 maja 2021, 07:46
@KUBEKch_1: A
Odpisz
15 maja 2021, 08:28
@FluttershyIsNOTaDoormat: R
Odpisz
15 maja 2021, 09:30
@KUBEKch_1: D
Odpisz
15 maja 2021, 09:31
@FluttershyIsNOTaDoormat: Z
Odpisz
15 maja 2021, 10:10
@KUBEKch_1: O
Odpisz
15 maja 2021, 10:21
@Kindero: *spacja*
Odpisz
15 maja 2021, 10:56
@KUBEKch_1: P
Odpisz
15 maja 2021, 16:26
@FluttershyIsNOTaDoormat: O
Odpisz
15 maja 2021, 17:07
@Czaderek07: T
Odpisz
15 maja 2021, 17:14
@Sky_walk_erka: Ę
Odpisz
15 maja 2021, 18:14
@KUBEKch_1: Ż
Odpisz
15 maja 2021, 18:30
@Czaderek07: N
Odpisz
15 maja 2021, 18:35
@FluttershyIsNOTaDoormat: Y
Odpisz
15 maja 2021, 18:35
@Czaderek07: *Le spacyjocion*
Odpisz
15 maja 2021, 19:16
@Czaderek07: G
Odpisz
15 maja 2021, 19:23
@KUBEKch_1: A
Odpisz
15 maja 2021, 19:35
@arekarb: L
Odpisz
15 maja 2021, 19:47
@Sky_walk_erka: .
Odpisz
15 maja 2021, 17:34
Nienawidzę sukienek, spódniczek i innych takich.
Dlatego zawsze jak miałam się ubrać w szkole na galowo, to ubierałam koszulę i czarne jeansy, no i tyle.
Wstydzę się własnego ciała i nie mam zamiaru go tym bardziej pokazywać poprzez zakładanie kolorowych kiecek, spódniczek, prześwitujących rajstop itd.
Więc to po lewej nie rel w moim przypadku
Odpisz
14 maja 2021, 21:43
U mnie dziewczyny ubierały jedynie koszule i jakieś spódnice/spodnie (byle czarne), a chłopcy to w koszulach (chociaż na rozpoczęcie roku szkolnego jakiś śmieszek przyszedł w koszuli w palmy)
Odpisz
14 maja 2021, 21:42
Ja nawet nie pamiętam jak się wtedy ubieralam
Ale pewnie teraz to by była gotycka bluzka i czarne dzwony
Odpisz
14 maja 2021, 21:38
Rel
Odpisz