Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nextt

9 lutego 2014, 04:16

Polećcie jakieś fajne MMORPG

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2014, 11:46

@Nextt: margonem kiedyś grałem w

Avatar dupek120

9 lutego 2014, 15:52

to juz jest głupie

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2014, 19:10

@dupek120: napisałem kiedyś
O..O
..O

Avatar catthe

26 lutego 2014, 17:50

@dupek120: twój nick XD

Avatar XiaTheWolf

6 kwietnia 2015, 10:29

@Nextt: Aion.

Avatar Nextt

7 kwietnia 2015, 07:09

@XiaTheWolf: Grałem przez kilka lat daremne jest już

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2016, 15:49

@Nextt: Aion ... world of warcraft ..

Avatar Nextt

24 maja 2016, 04:52

Już to nie ważne , obecnie gram w Black Desert online

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2016, 15:15

@Nextt: rozumiem

Avatar TheOfficialForeus

30 lipca 2018, 23:13

@Nextt: runes of magic jalby tamto niefajne

Avatar Papyrusek

12 lutego 2017, 15:47

Avatar badguy

8 lutego 2014, 13:11

To elfy są rozdzielnopłciowe?

Avatar fil341

8 lutego 2014, 14:40

@badguy: tak
PS: ja zawsze gram elfią łuczniczką w takich grach ;)

Avatar Omeg12

8 lutego 2014, 15:11

@fil341: No i nic dziwnego.

Avatar fil341

8 lutego 2014, 15:47

@Omeg12: :)

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2014, 11:47

@fil341: ciekawe czy w takich grach można się rozmnażać ;D

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2014, 19:10

mamy już 1 zaciekawionego

Avatar Adiospl

8 lutego 2014, 12:05

Co? 1/5

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2014, 11:48

@Adiospl: hmm dac minusa czy plusa ??

Avatar McDarimak

8 lutego 2014, 12:32

Może to był obojniak ???

Avatar mrklorens

8 lutego 2014, 12:19

nie rozumiem

Avatar kozakfull

8 lutego 2014, 13:07

@mrklorens: Ludzi którzy dali ci 3 minusy prosiłbym o wytłumaczenie mi o co chodzi w tym obrazku bo nie rozumiem.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2014, 13:09

@mrklorens: Sam nie wiele wiem na ten temat, ale GENDER to jest że dziecko wybiera sobie czy chce być chłopcem czy dziewczynką

Avatar diablo_piekla

8 lutego 2014, 18:19

@mrklorens: Internet wie lepiej od Ciebie czy rozumiesz, czy nie rozumiesz.

Avatar noitego

8 lutego 2014, 22:16

@mrklorens:
W filozofii gender chodzi o możliwość swobodnego wyboru płci a niektóre gry (głównie rolpleje) też dają taką możliwość... więc właściwie podchodzą pod gender;) O to chodziło mi w tym komiksie. (dla tych którzy wiedzą trochę więcej o gender - tak, wiem, że chodzi w nim o wybór płci kulturalno-społecznej, więc żart jest trochę naciągany:)
Pozdrawiam - tfurca komiksu:)

Avatar Nextt

9 lutego 2014, 04:15

@noitego: Nadal nie rozumiem jego reakcji :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Angielskie śmieszki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie są aż takie pyszne

Dwa oblicza

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka