memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
21 września 2025, 12:14
Niech sie wszyscy w takim razie pie....ą. Było samemu robić własne notatki a nie sie opi.....ać na lekcji bądź wykładzie.
Odpisz
20 maja 2021, 15:13
Znam to uczucie, nikt się do mnie nie odzywa w klasie dopóki czegoś nie potrzeba
20 maja 2021, 08:12
Rel
15 maja 2021, 15:28
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież21 września 2025, 12:14
Niech sie wszyscy w takim razie pie....ą. Było samemu robić własne notatki a nie sie opi.....ać na lekcji bądź wykładzie.
Odpisz
20 maja 2021, 15:13
Znam to uczucie, nikt się do mnie nie odzywa w klasie dopóki czegoś nie potrzeba
Odpisz
20 maja 2021, 08:12
Rel
Odpisz
15 maja 2021, 15:28
Rel
Odpisz