Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar janusz20062003

7 lutego 2014, 19:18

ja jak raz robiłem w toalecie (sami wiecie co),to na papierze toaletowym był pająk.Jak ja się przestraszyłem ;-)

Avatar P_A_N_T_E_R_A

7 lutego 2014, 14:21

sresrać się ze strachu ... tutaj to za mało xD

Avatar sok930

7 lutego 2014, 14:47

@P_A_N_T_E_R_A: lepiej nie bo papier jest pod nim

Avatar P_A_N_T_E_R_A

7 lutego 2014, 17:38

@sok930: sraj na małysza xD ... jest 75% szansy że w niego trafisz :D

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2014, 17:42

@P_A_N_T_E_R_A: Co to jest małysz? O.o

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 14:43

To goliat ? przypomina go troszkę odwłokiem tyle że jest mały:/ pewnie 4L/5L ?

Avatar Papayou

7 lutego 2014, 14:52

@jacek1s: Czy to ważne? I tak jest paskudny.

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 14:55

@Papayou: Jest przepiękny tak jak wszystkie ptaszniki :P a jadem jest porównywalny do osy to i tak nie jest groźny ;p

Avatar Papayou

7 lutego 2014, 15:26

@jacek1s: Owszem. Niektóre pająki są całkiem ładne, co nie znaczy, że za nimi przepadam i chciała bym się z takim spotkać twarzą w twarz, ale ten akurat jest po prostu brzydki. :D
Przynajmniej mi się wyjątkowo nie podoba.

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 15:29

@Papayou: Największy na świecie do rozmiarów talerza dorasta :|

Avatar Papayou

7 lutego 2014, 15:31

@jacek1s: Zależy, jakiego talerza, czy deserowego, czy takiego świątecznego, do wystawienia całego dania głównego :D

Avatar TheNelsonPL

7 lutego 2014, 15:32

@jacek1s: Nie udawaj terrarysty bo nim nawet nie jesteś, i ci nie wychodzi. A co do tego pająka, jest to dorosłe stadium, zapewne samica z kokonem, i to ***a nie jest goliat. GOLIAT WYGLĄDA ZUPEŁNIE INNACZEJ ;-;

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 15:36

@TheNelsonPL: Nikogo nie udaję zwracaj uwagę na znaki zapytania. A w rozmowie z Magdą odpuszczając kompletnie obrazek rozmawiałem o pająkach i wielkości goliata. :)

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 15:37

@Papayou: Takiego obiadowego :P

Avatar Papayou

7 lutego 2014, 15:45

@jacek1s: Największy, jakiego w życiu widziałam, i omal nie odwiozło mnie pogotowie, był wielkości mniej więcej nakrętki od coli. W sensie że sam tułów bez nóg. Masakra. :D

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 15:49

@Papayou: ja długości kciuka :P bo kuzyn ma pająka ale nie pamiętam już jak się nazywał gatunek :P

Avatar Papayou

7 lutego 2014, 15:52

@jacek1s: A w życiu, nie chciałabym w domu pająka :D
Jak jakiś się trafia to od razu kończy swój żywot w odkurzaczu :D
Niestety, nie jestem miłośniczką tych zwierzątek. Wolę koty. :D

Avatar jacek1s

7 lutego 2014, 15:53

@Papayou: Ja bym sobie kupił jakiegoś skorpiona,węża albo pająka ale nie teraz ;P może kiedyś xD

Avatar Papayou

7 lutego 2014, 16:07

@jacek1s: Owszem, węża tak. Pająka, never! :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trzeba brać osobną torbę

Nie idź!

Fergus

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka