You Shall Not Pass - wersja TF2
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2023, 20:33
Wyobraźcie sobie teraz że tutaj zamiast tych działek lvl 1 są działka lvl 3
Odpisz
17 maja 2021, 06:26
@Konto usunięte: r/wooosh
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2014, 16:22
To jest tryb Mann vs Machine więc.... Sentry Buster!
Odpisz
9 lutego 2014, 19:07
Myślę że tyle działek, nawet mini rozwaliłoby sentry bustera zanim by dobiegł ._.
Odpisz
9 lutego 2014, 19:58
@Watson: Jak by było dwóch sentry busterów to by nie wyrobiły a tylko dwa sentry bustery mogą rozwalić tyle działek
Odpisz
23 kwietnia 2015, 21:23
*sentry bastard
Odpisz
1 maja 2015, 12:13
a wie ktos jak to cos zrobic
Odpisz
24 lipca 2018, 10:57
@Watson: raz miałem team zrobiony tylko z engów sentry buster nawet nie doszedł ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2016, 16:20
POOTIS
Odpisz
9 marca 2018, 15:23
@HovyHeavy: Spenser
Odpisz
6 lutego 2014, 14:01
serio? w czymś takim uzupełnienie amunicji graniczy z cudem a jakiś pyro i medyk bez problemu rozwali to wszystko w krótkim czasie a z tego co widzę to jest 2 pyro i 10 medyków w następnym ataku :)
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2014, 15:18
@bylejakbylegdzie: Pyro i medyk to żaden problem.Gorzej jeśli demoman lub żołnierz wkroczą do akcji.
Odpisz
9 lutego 2014, 16:29
@Flyingseeker: Pff działka ich rozwalą a sentry buster....
Odpisz
9 lutego 2014, 17:21
@bylejakbylegdzie: W minidziałkach nie da się uzupełniać amunicji.
Odpisz
9 lutego 2014, 17:23
@amekninja555: uzupełniać się da, tylko nie naprawiać!
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2014, 19:09
@Flyingseeker: Dokładnie. Za każdym razem, jak nadchodzi fala Demomanów, to zawsze mówię, że Tsunami Śmierci nadchodzi.
Odpisz
9 lutego 2014, 21:39
W sumie... Racja... ;_;
Odpisz
26 maja 2014, 21:58
@Flyingseeker: Albo jeśli przyjdzie heavy
Odpisz
27 maja 2014, 10:51
To zależy od tego jak daleko jest heavy i poziomu sentry(1-2=nie ma co ratować).
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:07
@bylejakbylegdzie: a moge komende na takie cos
Odpisz
22 marca 2016, 15:56
@Flyingseeker: Niekoniecznie. Wystarczy Übercharge i prawie każdą klasą rozwalisz te działka
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2015, 16:13
Rozszarpany na pierdyliard kawałków.
Odpisz
26 maja 2014, 21:59
1 inżynier w drużynie i tyle działek???
Odpisz
8 marca 2014, 12:30
Mann Co czy jakoś tak
Odpisz
9 lutego 2014, 22:42
A SENTRY BUSTER HAS ENTERED THE AREA.
Odpisz
9 lutego 2014, 22:37
przyjde demomanem >:D
Odpisz
9 lutego 2014, 21:48
"Incoming spies!"
Odpisz
6 lutego 2014, 20:28
Jakby ktoś nie zauważył, to tam są duże działka oraz i małe co pozwala na co najmniej 2 działka od 1 osoby, ale tu został wykorzystany hack (zresztą ktoś już tka pisał) :P
Odpisz
9 lutego 2014, 18:46
@jezuz13: Jakby ktoś nie zauważył jesteś facetem.
Odpisz
9 lutego 2014, 18:33
grałem na tym serwie ;)
Odpisz
9 lutego 2014, 17:55
Marzenie każdego szpiega XD
Odpisz
6 lutego 2014, 14:38
niemożliwe żeby mogli postawic aż tyle bo jest ograniczenie od 3 do 5 maksimum tych samych postaci w drużynie i każda postac może zbudowac tylko jedno działko....
Odpisz
6 lutego 2014, 15:19
@pysiowatosc: Jest hack na nieskończone sentry.
Odpisz
19 lutego 2014, 19:09
@Flyingseeker: tego nie wiedziałam :)
Odpisz
3 września 2014, 17:21
@Flyingseeker: jaki ?????
Odpisz
3 września 2014, 17:53
@legend77: O ile dobrze pamiętam to ten hack to jest komenda na konsoli developerskiej.
Odpisz