Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikare

17 maja 2021, 11:44

cóż...
plan na zdalnych

Avatar Nikare

17 maja 2021, 11:45

@Nikare: plan na hybrydowych i stacjonarnych

Avatar AlPoziomka

21 maja 2021, 20:08

@Nikare: A u mnie w szkole narzekają na 7 lekcji

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 24 maja 2021, 13:07

@AlPoziomka: o Matko Bosko

Avatar Przemek572

17 maja 2021, 09:31

Ja się wczoraj spakowałem a dzisiaj już 3 razy zmienili mi plan, i nawet nauczyciel nie wie w której sali mamy

Avatar Polalak

Edytowano - 21 maja 2021, 19:08

@Przemek572: a myślałem, że to u mnie jest rozpie.... xd.
Jakim cudem zmienili 3-krotnie plan w tym samym dniu(prawdopodobnie nawet godzinie) , czy twoja dyrekcja stosuje rządowe fikołki logiczne?

Avatar AlPoziomka

21 maja 2021, 20:10

@Przemek572: U mnie na każdej lekcji od września (nie licząc zdalnych) lekcje mamy w jednej sali, oczywiście oprócz w-fu i informatyki

Avatar Latajacy_Potwor_Sphagetti

17 maja 2021, 09:54

mi nie zmienili planu

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

Edytowano - 17 maja 2021, 08:54

Na szczęście mój plan lekcji aż tak nie zmienili, bo tylko wtorkowy się różni (wcześniej zaczynałam o 10.30, a teraz o 8.50 czy tam 9, bo przełożyli ostatnie lekcje na pierwsze). Ale nie narzekam, bo nie dość, że jestem jedną z tych osób co wstaje za wcześnie (+na okres normalnego chodzenia to we wtorki brat musiał mnie o 7 budzić, bo akurat wtedy on do szkoły wychodził, a ktoś drzwi od mieszkania zamknąć musiał) to jeszcze jak zajęcia zaczynają się późno to nie mam co ze sobą do tego czasu zrobić, a później nie chcę mi się na nich być.
No i akurat jak wrócimy do stacjonarnych to będę kończyć przed 14 (a wcześniej kończyłam po 15.30), także też spoko.

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2021, 08:45

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Drex1
Dodane przez: Drex1

Szybki jak błyskawica

Dobrze czasem się oderwać

Mało znany szczegół

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka