Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Dobrze czasem się oderwać
Mało znany szczegół
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2021, 11:44
cóż...
plan na zdalnych
Odpisz
17 maja 2021, 11:45
@Nikare: plan na hybrydowych i stacjonarnych
Odpisz
21 maja 2021, 20:08
@Nikare: A u mnie w szkole narzekają na 7 lekcji
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2021, 13:07
@AlPoziomka: o Matko Bosko
Odpisz
17 maja 2021, 09:31
Ja się wczoraj spakowałem a dzisiaj już 3 razy zmienili mi plan, i nawet nauczyciel nie wie w której sali mamy
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2021, 19:08
@Przemek572: a myślałem, że to u mnie jest rozpie.... xd.
Jakim cudem zmienili 3-krotnie plan w tym samym dniu(prawdopodobnie nawet godzinie) , czy twoja dyrekcja stosuje rządowe fikołki logiczne?
Odpisz
21 maja 2021, 20:10
@Przemek572: U mnie na każdej lekcji od września (nie licząc zdalnych) lekcje mamy w jednej sali, oczywiście oprócz w-fu i informatyki
Odpisz
17 maja 2021, 09:54
mi nie zmienili planu
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2021, 08:54
Na szczęście mój plan lekcji aż tak nie zmienili, bo tylko wtorkowy się różni (wcześniej zaczynałam o 10.30, a teraz o 8.50 czy tam 9, bo przełożyli ostatnie lekcje na pierwsze). Ale nie narzekam, bo nie dość, że jestem jedną z tych osób co wstaje za wcześnie (+na okres normalnego chodzenia to we wtorki brat musiał mnie o 7 budzić, bo akurat wtedy on do szkoły wychodził, a ktoś drzwi od mieszkania zamknąć musiał) to jeszcze jak zajęcia zaczynają się późno to nie mam co ze sobą do tego czasu zrobić, a później nie chcę mi się na nich być.
No i akurat jak wrócimy do stacjonarnych to będę kończyć przed 14 (a wcześniej kończyłam po 15.30), także też spoko.
Odpisz
17 maja 2021, 08:45
Rel
Odpisz