memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 16 grudnia 2014, 16:32
Osioł dla mnie to sobota ;-;
Odpisz
7 lutego 2014, 13:47
Mam ferie, więc osiołek rządzi! ;)
7 lutego 2014, 17:26
@magdaaaa: Ja też ;)
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 grudnia 2014, 16:32
Osioł dla mnie to sobota ;-;
Odpisz
7 lutego 2014, 13:47
Mam ferie, więc osiołek rządzi! ;)
Odpisz
7 lutego 2014, 17:26
@magdaaaa: Ja też ;)
Odpisz