Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Znak czasów
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2021, 21:22
co tak nienormlanego w jedzeniu szyszek?
Odpisz
18 maja 2021, 21:27
@ty1an_yt: hufiec Zambrów, 8 Zambrowska drużyna harcerska.
Odpisz
18 maja 2021, 21:49
@ty1an_yt: Hufiec Otwock 81(już chyba nieistniejąca) drużyna harcerska
Odpisz
25 lutego 2023, 22:50
@Bitowskyy: (wiem data) hufiec chorzów 110 KDH
Odpisz
19 maja 2021, 10:04
Ja też jestem😀
Odpisz
18 maja 2021, 20:59
Oj tam oj tam. Bakterie się wyparuje i można dokończyć jedzenie.
Jeszcze słonawy posmak pozostanie
Odpisz
Edytowano - 18 maja 2021, 14:20
no takie dobre żarcie zmarnować
a tak w ogóle to jako harcerz nie polecam wsadzać szyszek w ognisko
Odpisz
18 maja 2021, 15:16
@Orka_: potwierdzam, czasem strzelają
Odpisz
18 maja 2021, 15:48
@Pan_Schaboszczak: najlepsze granaty odłamkowe są z tych zamkniętych, ale sztywnych nie miękkich
Odpisz
18 maja 2021, 15:17
Jestem harcerzem i wprawdzie sam szyszek nie jem, ale znam kolegę, który pożera że smakiem
Odpisz
18 maja 2021, 14:53
Harcerze jedzą szyszki, srają w lesie i nigdy nie za.....ją
Odpisz
17 maja 2021, 15:04
jako harcerz mowie ze rel
Odpisz
17 maja 2021, 15:36
@Filip8975: a srasz w lesie?
Odpisz
17 maja 2021, 16:09
@milkyway_: mat młody matczak
Odpisz
17 maja 2021, 16:10
@milkyway_: pytasz dzika czy sra w lesie
Odpisz
17 maja 2021, 16:10
@Filip8975: nie, harcerza czy sra w lesie
Odpisz
17 maja 2021, 16:14
@milkyway_: no tak
Odpisz
17 maja 2021, 16:15
@milkyway_: ta sama odpowiedź, tak
Odpisz
17 maja 2021, 15:12
Szyszek ci u nas dostatek!
Odpisz
17 maja 2021, 15:11
Brak wychowania i kultury
Odpisz
17 maja 2021, 15:05
Ja pie....ę, i co teraz będziesz jeść
Odpisz
17 maja 2021, 15:01
HAROLD!
Odpisz