Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ty1an_yt

18 maja 2021, 21:22

co tak nienormlanego w jedzeniu szyszek?

Avatar ty1an_yt

18 maja 2021, 21:27

@ty1an_yt: hufiec Zambrów, 8 Zambrowska drużyna harcerska.

Avatar Bitowskyy

18 maja 2021, 21:49

@ty1an_yt: Hufiec Otwock 81(już chyba nieistniejąca) drużyna harcerska

Avatar peter_789

25 lutego 2023, 22:50

@Bitowskyy: (wiem data) hufiec chorzów 110 KDH

Avatar Verdaniusz67

19 maja 2021, 10:04

Ja też jestem😀

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2021, 20:59

Oj tam oj tam. Bakterie się wyparuje i można dokończyć jedzenie.
Jeszcze słonawy posmak pozostanie

Avatar Orka_

Edytowano - 18 maja 2021, 14:20

no takie dobre żarcie zmarnować

a tak w ogóle to jako harcerz nie polecam wsadzać szyszek w ognisko

Avatar Pan_Schaboszczak

18 maja 2021, 15:16

@Orka_: potwierdzam, czasem strzelają

Avatar Orka_

18 maja 2021, 15:48

@Pan_Schaboszczak: najlepsze granaty odłamkowe są z tych zamkniętych, ale sztywnych nie miękkich

Avatar Pan_Schaboszczak

18 maja 2021, 15:17

Jestem harcerzem i wprawdzie sam szyszek nie jem, ale znam kolegę, który pożera że smakiem

Avatar NowyRevLer

18 maja 2021, 14:53

Harcerze jedzą szyszki, srają w lesie i nigdy nie za.....ją

Avatar Filip8975

17 maja 2021, 15:04

jako harcerz mowie ze rel

Avatar milkyway_

17 maja 2021, 15:36

@Filip8975: a srasz w lesie?

Avatar DianaJulia

17 maja 2021, 16:09

@milkyway_: mat młody matczak

Avatar Filip8975

17 maja 2021, 16:10

@milkyway_: pytasz dzika czy sra w lesie

Avatar milkyway_

17 maja 2021, 16:10

@Filip8975: nie, harcerza czy sra w lesie

Avatar Filip8975

17 maja 2021, 16:14

@milkyway_: no tak

Avatar DianaJulia

17 maja 2021, 16:15

@milkyway_: ta sama odpowiedź, tak

Avatar orzech39

17 maja 2021, 15:12

Szyszek ci u nas dostatek!

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2021, 15:11

Brak wychowania i kultury

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

17 maja 2021, 15:05

Ja pie....ę, i co teraz będziesz jeść

Avatar DinoSummer

17 maja 2021, 15:01

HAROLD!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar RomaGhost
Dodane przez: RomaGhost

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

Znak czasów

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka