Ale robiłeś je dla siebie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jeszcze jak
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2021, 08:52
można pokazać
Odpisz
19 maja 2021, 07:58
Nie rel
Odpisz
19 maja 2021, 07:10
Akurat w mojej szkole było inaczej. Nauczyciele co prawda mieli nie sprawdzać notatek ale ci co jednak je robili byli nagradzani (np. dostali 5 czy 6 w zależności od tego ile lekcji mieli zapisanych).
Odpisz
18 maja 2021, 22:17
rel, pol tygodnia nie spania po nocach na przepisywaniu notatek a tu nie ma sprawdzania
Odpisz
18 maja 2021, 21:22
smutne trochę
Odpisz
18 maja 2021, 16:33
Możesz sprzedać notatki na następny rok
Odpisz
18 maja 2021, 19:27
@Ignisus: a kto będzie potrzebował w następnym roku notatki
Odpisz
18 maja 2021, 17:27
rel
Odpisz
18 maja 2021, 16:04
Ja nie robiłem tylko z EDB bo nie miałem jak (zeszyt zgubił się w szkole) . No i zgadnijcie z jakiego przedmiotu jako jedynego były sprawdzane.
Odpisz
18 maja 2021, 16:05
@Szymek_J: z EDB
Odpisz
18 maja 2021, 16:05
@Kargon2: Edukacja Dla Bezpieczeństwa
Odpisz
17 maja 2021, 16:29
ale przynajmniej wyniesiesz dzięki temu jakąkolwiek wiedzę ze szkoły
Odpisz
17 maja 2021, 16:33
@NothingWhitee: niesmak pozostaje, jeśli na przykład można było za te notatki podnieść sobie ocenę.
Odpisz
17 maja 2021, 16:51
@NothingWhitee: wsm ja ...ja nie pamiętam z polskiego kl. 5-7 mimo że nauczycielka dosłownie wszystko każe pisać
Odpisz
17 maja 2021, 16:53
@srebrenica: A mając notatki możesz w każdej chwili sobie przypomnieć
Odpisz
17 maja 2021, 17:16
@NothingWhitee: po to mam podręcznik
Odpisz
17 maja 2021, 17:18
@srebrenica: nw, my oddawaliśmy podręczniki do biblioteki po skończeniu klasy, poza tym notatki w zeszytach zwykle są krótsze niż materiał w podręczniku i bardziej zrozumiałe
i w podręczniku zwykle nie masz omówionych lektur
Odpisz
17 maja 2021, 17:24
@NothingWhitee: google działa tak samo dobrze, omowienie lektury tez tam znajdziesz
Odpisz
17 maja 2021, 17:25
@srebrenica: bruh no to po co nam szkoła, skoro wszystko masz w Google xd
Odpisz
17 maja 2021, 17:25
@NothingWhitee: dobre pytanie
Odpisz
18 maja 2021, 16:04
@NothingWhitee: Ja dalej mam sporą częśc podręczników, ale tylko te z liceum + gimbazy (byłam ostatnim rocznikiem gimnazjum więc nie miałam jak ich sprzedać)
Odpisz
17 maja 2021, 16:29
OP sam dodał do ulubionych
Odpisz
17 maja 2021, 16:29
@Szymek_J: Ne
Odpisz
17 maja 2021, 16:29
Ja wlasnie pisalem a raczej nie będą sprawdzać
Odpisz