Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar trzy__kropki

19 maja 2021, 08:52

można pokazać

Avatar MituDestroyer

19 maja 2021, 07:58

Nie rel

Avatar Sneaky_boi

19 maja 2021, 07:10

Akurat w mojej szkole było inaczej. Nauczyciele co prawda mieli nie sprawdzać notatek ale ci co jednak je robili byli nagradzani (np. dostali 5 czy 6 w zależności od tego ile lekcji mieli zapisanych).

Avatar tw0ja_stara

18 maja 2021, 22:17

rel, pol tygodnia nie spania po nocach na przepisywaniu notatek a tu nie ma sprawdzania

Avatar Janexs

18 maja 2021, 21:22

smutne trochę

Avatar Ignisus

18 maja 2021, 16:33

Możesz sprzedać notatki na następny rok

Avatar Xgamer

18 maja 2021, 19:27

@Ignisus: a kto będzie potrzebował w następnym roku notatki

Avatar Simciakk

18 maja 2021, 17:27

rel

Avatar Szymek_J

18 maja 2021, 16:04

Ja nie robiłem tylko z EDB bo nie miałem jak (zeszyt zgubił się w szkole) . No i zgadnijcie z jakiego przedmiotu jako jedynego były sprawdzane.

Avatar Kargon2

18 maja 2021, 16:05

@Szymek_J: z EDB

Avatar Szymek_J

18 maja 2021, 16:05

@Kargon2: Edukacja Dla Bezpieczeństwa

Avatar NothingWhitee

17 maja 2021, 16:29

ale przynajmniej wyniesiesz dzięki temu jakąkolwiek wiedzę ze szkoły

Avatar SoulGuardian

17 maja 2021, 16:33

@NothingWhitee: niesmak pozostaje, jeśli na przykład można było za te notatki podnieść sobie ocenę.

Avatar srebrenica

17 maja 2021, 16:51

@NothingWhitee: wsm ja ...ja nie pamiętam z polskiego kl. 5-7 mimo że nauczycielka dosłownie wszystko każe pisać

Avatar NothingWhitee

17 maja 2021, 16:53

@srebrenica: A mając notatki możesz w każdej chwili sobie przypomnieć

Avatar srebrenica

17 maja 2021, 17:16

@NothingWhitee: po to mam podręcznik

Avatar NothingWhitee

17 maja 2021, 17:18

@srebrenica: nw, my oddawaliśmy podręczniki do biblioteki po skończeniu klasy, poza tym notatki w zeszytach zwykle są krótsze niż materiał w podręczniku i bardziej zrozumiałe
i w podręczniku zwykle nie masz omówionych lektur

Avatar srebrenica

17 maja 2021, 17:24

@NothingWhitee: google działa tak samo dobrze, omowienie lektury tez tam znajdziesz

Avatar NothingWhitee

17 maja 2021, 17:25

@srebrenica: bruh no to po co nam szkoła, skoro wszystko masz w Google xd

Avatar srebrenica

17 maja 2021, 17:25

@NothingWhitee: dobre pytanie

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

18 maja 2021, 16:04

@NothingWhitee: Ja dalej mam sporą częśc podręczników, ale tylko te z liceum + gimbazy (byłam ostatnim rocznikiem gimnazjum więc nie miałam jak ich sprzedać)

Avatar Szymek_J

17 maja 2021, 16:29

OP sam dodał do ulubionych

Avatar
zielonydom

17 maja 2021, 16:29

@Szymek_J: Ne

Avatar Afrykanski_Pies7910

17 maja 2021, 16:29

Ja wlasnie pisalem a raczej nie będą sprawdzać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jeszcze jak

Niegrzeczny Oskarek

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka