Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
bylojuz12

19 maja 2021, 11:28

Te numerki to roczniki?

Avatar IgiPolski

19 maja 2021, 11:29

te numerki to liczby kolejni zabójstw asyst śmierci

Avatar Ignisus

19 maja 2021, 11:30

Nie, licznik zabójstw, asyst, i śmierci

Avatar Henzej

19 maja 2021, 11:31

@Ignisus: To zależy od gry bo jest różnie to podane

Avatar wuj3456

19 maja 2021, 11:32

@Henzej: to akurat jest w cs

Avatar
bylojuz12

19 maja 2021, 11:32

@IgiPolski: Gdy zobaczyłem 0-0-7 to myślałem, że chodzi o Jamesa Bonda.

Avatar Jesiotr

19 maja 2021, 11:37

@IgiPolski: to i tak słabo, prawdziwy pro gamer nie zginąłby ani razu

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2021, 11:42

@Jesiotr: prawdziwy pro gamer nie gra w gry tylko wychodzi na dwór do ludzi 😎😎😎👍

Avatar Jesiotr

19 maja 2021, 11:43

życie nie jest fajne, raz zagrałem i nie polecam

Avatar Henzej

19 maja 2021, 12:07

@Jesiotr: Bo nie potrafisz w to grać

Avatar Jesiotr

19 maja 2021, 12:08

@Henzej: tak

Avatar Darwidx

24 maja 2021, 12:08

Pro gamer gra w Pokemon GO ?!

Avatar Ojkogameplay

25 maja 2021, 10:12

"if hes not gamin, hes not a gamer"- chyba ja ale nie wiem czy ktoś inny tego nie napisał w jakiejś książce komunistyczne manifesto czy jakoś tak

Avatar trzy__kropki

24 maja 2021, 13:54

nie rozumiem

Avatar GeraltZRivivy

24 maja 2021, 14:49

@trzy__kropki: te numerki to liczby zabójstw, asyst i śmierci

Avatar Napalony_Orangutan_Alfa

24 maja 2021, 12:18

Yuumi gaming

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2021, 11:43

Przypomniało mi się jak raz z bratem graliśmy mecz, brat grał N dżungli i nic nie pomagał drużynie a ja jako tank za nim ciągle chodziłem, a reszta teamu bez farmy rozwalała przeciwników 3vs5 przez cały mecz xdddd

Avatar Nuzjn

24 maja 2021, 12:08

śmieszny mecz musiał być

Avatar Nuzjn

24 maja 2021, 12:10

@Nuzjn: przypomniał mi się mecz jak grałem udyrem pod predatora i stridebreakera. Biegłem z prędkością 1000km/h i po prostu kille kradłem lub stunowałem

Avatar Miksol320

19 maja 2021, 14:14

Ten baby Yoda w tym memie przypomina mi Yuumi.

Avatar
kroganin

19 maja 2021, 11:50

Za każdym j...nym razem...

Avatar NormalnyCzlowiek

19 maja 2021, 11:44

7 asyst 0 zgonów to może

Avatar Rey_Palpatine

19 maja 2021, 11:29

ęŻ

Avatar
bylojuz12

19 maja 2021, 11:30

Avatar
bylojuz12

19 maja 2021, 11:31

kęjn

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Phi!

Tacy sami, a ściana między nami

Nigdy na to nie wpadną

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka