Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przypałowo
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 maja 2021, 17:53
dogonimy dogonimy ale w drugą stronę.
ps. wypi.....am z kraju za 10 lat
Odpisz
23 maja 2021, 19:04
@Sebzer: I bardzo dobrze
Jak masz takie podejście do kraju to zapraszam niemcy są tam
Odpisz
23 maja 2021, 19:46
@Ignisus: Jakie podejście? Chłop dobrze mówi, tego kraju nie da się zmienić
Od początków istnienia tego kraju Polacy mieli niezwykle ch**owe podejście do polityki i wątpię by to się kiedykolwiek zmieniło.
Odpisz
23 maja 2021, 19:49
no na pewno takim myśleniem się nie zmieni
Odpisz
23 maja 2021, 19:56
@JAMAN11: Przeczytaj to 100 razy i może zrozumiesz
"NIE DA SIĘ ZMIENIĆ"
Wikipedia mówi: Nie da się, znaczy nie można, w żaden sposób tego wykonać.
Jakbyś wciąż nie rozumiał to tu masz jeszcze jedno tłumaczenie, może to ci się spodoba:
"Nie da się" = "Nie, nie, nie, odwrotność tak, na pewno nie, w żaden sposób nie"
Już rozumiesz?
Odpisz
23 maja 2021, 20:00
@Ignisus: Jak masz takie podejscie to zaraz z kraju wszyscy sie wyniosa ;)
Odpisz
23 maja 2021, 20:19
ci którym dobrze, mają kilka dzieci 500 z każdego jeszcze ten ład to zostaną sobie a ci którzy uczciwie chcą pracować to w większości się wyniosą
Odpisz
23 maja 2021, 20:21
@kubsztynex: Ale jak zostaną tylko nieroby biorące 500+, to kto zarobi na to 500+?
Odpisz
23 maja 2021, 20:25
no właśnie, tego ten który to robił nad tym nie myślał
Odpisz
23 maja 2021, 20:28
i ty Havuxie ̶p̶r̶z̶e̶c̶i̶w̶k̶o̶ ̶m̶n̶i̶e̶ po mojej stronie?
Odpisz
23 maja 2021, 20:38
dlatego powinni móc głosować jedynie ludzie wykształceni 😎
Odpisz
23 maja 2021, 20:51
Wykształcenie nie zawsze oznacza że jest się mądrym - Mark Zuckerberg jest największym dystrybutorem prywatnych danych ludzi na świecie, a nie skończył nawet studiów, a np. taki przeciętny absolwent filologii polskiej z własnej woli oddał 5 lat swojego życia na nic tylko dlatego że nie umiał w matematykę
Odpisz
23 maja 2021, 20:53
zgadzam się, wiedza nie oznacza ilorazu inteligencji
Odpisz
23 maja 2021, 20:56
ale nie wiem czy głos dla każdego (szczególnie w Polsce) ma sens
Odpisz
23 maja 2021, 21:11
Ja wolałbym wyedukować polaków w zakresie polityki aniżeli zabierać im prawa wyborcze.
Odpisz
24 maja 2021, 07:39
@Ignisus: i tak wszyscy umrzemy...
Odpisz
24 maja 2021, 07:40
@Nalesnikboi: Kiedyś wszyscy umrzemy
Odpisz
24 maja 2021, 07:56
@Ignisus: prędzej niż później wszyscy umrzemy
Odpisz
24 maja 2021, 08:00
@Nalesnikboi: Tak, i powinniśmy pozostawić po sobie jak najwięcej dobrego
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2021, 08:07
@Ignisus: no można, jak ktoś chce
Odpisz
24 maja 2021, 08:11
@Nalesnikboi: Wolisz być zapamiętany jako naleśnik bez czegokolwiek?
Odpisz
26 maja 2021, 09:07
@Ignisus: tak
Odpisz
26 maja 2021, 19:14
powinni głosować jejacy
Odpisz
27 maja 2021, 18:35
Co jak co, ale to nasze pokolenie jest w stanie naprawić ten kraj który nadal cierpi przez PRL i nic nie robienie niestety nie pomoże. Rozumiem, że ktoś może nie lubić Polski, ale Polska nie jest wyjątkowa jeśli chodzi o ...jowość.
Odpisz
27 maja 2021, 18:36
Naprawić kraj który cierpi przez PRL... wprowadzając socjalizm?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale 90% osób poniżej 20 roku życia jest socjalistami, oni nie naprawią tego kraju po PRL, oni go na nowo wprowadzą.
Odpisz
27 maja 2021, 18:38
Nadzieja umiera ostatnia.
Odpisz
27 maja 2021, 18:42
To najwidoczniej wszystko we mnie co mogło umrzeć już nie żyje, bo ja nie mam nadziei na lepszą Polskę. Za późno na to.
Odpisz
27 maja 2021, 18:45
No ja uważam inaczej. Tak samo Polacy w XIX wieku po powstaniach mogli tak myśleć a tu boom i w 1918 odzyskują swoje państwo (i tracą je 21 lat później...)
Odpisz
27 maja 2021, 18:47
Tyle że odzyskali je dzięki USA, a nie sobie samemu.
Gdyby nie pomoc ze strony świata to do tej pory byś gadał po niemiecku.
Odpisz
27 maja 2021, 18:51
To dzięki działaniom Polaków mamy wolność
Piłsudski był socjalistą, ale wiedział jak zmienić ruchy klasowe, w narodowe
Jeśli uważasz że większość zrobili sami za granicą to jesteś w błędzie
Odpisz
30 maja 2021, 13:58
Jedynie co może naprawić Polskę to śmierć ostatniego człowieka pamiętającego PRL i komunę. Wtedy zostaną tylko ludzie, którzy nie znają tamtych czasów. Ja nie znam i nie wiem jak żyło się w PRL, bo ja urodziłem się w 2000 r.
Odpisz
30 maja 2021, 14:01
@Lord_Endless: Raczej śmierć ostatniego, nie pamiętającego prl, a ostatniego żyjącego duchem w prl
Odpisz
30 maja 2021, 14:48
@Lord_Endless: wtedy będzie jeszcze gorzej bo dzieciaki śmieciaki będą chciały przywrócić socjalizm bo "brzmi tak super i fajnie i wgl nie będę musiał się starać by zarobić kasę" i nikt nie będzie pamiętać jak ch**owy był PRL
Odpisz
25 maja 2021, 17:37
Aktualnie w Hiszpanii panuje jakiś król i mają socjalistę na stanowisku premiera. To nie ma prawa dobrze współgrać.
Odpisz
29 maja 2021, 23:43
@NowyRevLer: Jakby Janusz Korwin-Mikke się o tym dowiedział to by mu czacha pękła
Odpisz
25 maja 2021, 16:39
Włochy mające największy kryzys od końca II WŚ:
Odpisz
25 maja 2021, 07:23
Czy znaczy że Śląsk ogłosi niepodległość a Ukraińcy będą chcieli nam zarombać Rzeszów?
Odpisz
24 maja 2021, 10:14
czekam na zbiórkę na broń na zamach stanu
Odpisz
24 maja 2021, 15:25
mogę ci dać, jeżeli podpiszesz
Odpisz
24 maja 2021, 18:21
... gdzie ja znajde czołg adolfa hitlera ...
Odpisz
24 maja 2021, 18:23
o racja muzeum lub argentyna
Odpisz
24 maja 2021, 21:05
no widzisz
Odpisz
24 maja 2021, 12:50
Ma rację
Odpisz
23 maja 2021, 22:34
Polska gurom!
Odpisz
23 maja 2021, 19:50
No bycie na skraju bankructwa, a bycie bankrutem to zawsze lepiej
Odpisz
23 maja 2021, 19:49
Mówi to osoba która około rok temu przewaliła 70mln na wybory które się nie odbyły
Odpisz
23 maja 2021, 19:37
Akurat Hiszpanię prawie już Dogonislimy
Odpisz
23 maja 2021, 19:13
El Sasino de los ojos tristes
Odpisz
19 maja 2021, 15:50
SASin
Odpisz
23 maja 2021, 19:06
@AlPoziomka: SUSin
Odpisz
19 maja 2021, 17:25
Bruh moment
Odpisz
19 maja 2021, 15:30
R.I.P. śmiejący się Hiszpan
Odpisz
19 maja 2021, 15:20
Za 10 lat: Mój dziadek ma 700 miliardów Jacuś Sasin przej...ł na nowy ład, który nie został wdrożony w życie.
Odpisz