Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Phi!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie idź!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2011, 15:54
ja jestem w 6 kl i już 3 zgubiłem a i 1 rozwalony
Odpisz
16 lutego 2017, 18:07
@grubson5022: To masz izi
Odpisz
9 września 2011, 10:05
to prawdaaaaa
Odpisz
7 września 2011, 19:50
Polska to cudowny kraj...
Odpisz
7 września 2011, 17:04
A to ja tak mam z ołówkami xD
Odpisz
7 września 2011, 17:04
a mi na semestr starczy 3 góra 4 długopisy i jeszcze troche wkładu zostanie ;p
Odpisz
7 września 2011, 16:56
Jak poszedłem do szkoły rano to miałem 3 długopisy, jak wróciłem nie miałem czym odrobić pracy domowej
Odpisz
7 września 2011, 16:27
A ja łamie stereotypy i piszę piórem ;)
Odpisz
7 września 2011, 08:55
ja też mam z tym problem... Zgubiłem w tamtym roku z 20 długopisów swoich i 15 kolegów...
Odpisz
26 sierpnia 2011, 12:13
ja miałam dziesięć i wszystkie "pożyczone"...
Odpisz
25 sierpnia 2011, 18:06
Prawdaaa jak byłam w 5 klasie to była kaataaadtrooffffa.
Odpisz