Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

22 maja 2021, 21:39

Nie chcieli by niemiecki rekord należał do Polaka, Niemcy byli są i będą nacjolami

Avatar Nanook

27 maja 2021, 16:03

Przecież to, że Lewy nie powinien zdobyć tego rekordu, to była to opinia tylko kilku dziennikarzy i trenera drużyny przeciwnej, który jest przyjacielem Gerda Müllera. Większość Niemców się cieszyła z tego, że Lewy pobił rekord, bo jest bardzo w tym kraju lubiany. Wystarczy sobie wejść na jakieś niemieckie forum o piłce nożnej czy niemieckie media.

Avatar jacek1s

27 maja 2021, 16:20

@Nanook: Nie jest tak. Niemcy uważają, że tego rekordu nie ma, bo strzelił 8 bramek z karnego, a Müller wszystko z gry. Dodatkowo teraz tym bardziej jest hejtowany i nazywany Tapindowski, bo strzela bramki tylko dokładając nogę. Tylko ludzie związani z Bayernem lubią Lewego, Nagelsmann uważa go za najlepszego na świecie.

Avatar Nanook

Edytowano - 27 maja 2021, 16:26

@jacek1s: Nie zgodzę się. Niektórzy tak rzeczywiście piszą, ale są od razu na tych niemieckich forach masowo minusowani. Inni Niemcy odpowiadają im na ten zarzut tym, że Lewandowski strzelił 41 bramek w 29 meczach, a Müller w 34. Bagatelizują rekord Lewandowskiego głównie Anglicy, nazywając Bundesligę "Farmer's League" i że w Premier League by tylu bramek nie strzelił.

Avatar jacek1s

27 maja 2021, 16:36

@Nanook: No to widzisz, Niemcy i Anglicy Lewandowskiego nie lubią.

Avatar SpaceNinjaYT

27 maja 2021, 19:00

@jacek1s: co. Przecież on ci udowodnił, że Niemcy go właśnie lubią.

Avatar jacek1s

27 maja 2021, 19:23

@SpaceNinjaYT: Tak, Ci którzy są związani z Bayernem. Myślisz, że tego nie wiem?

Avatar SpaceNinjaYT

27 maja 2021, 19:28

@jacek1s: no to chyba większość Niemców w internecie jest za Beyernem.

Avatar Pablo101

28 maja 2021, 02:55

@Nanook: A to idioci, u nich by Lewandowski i więcej strzelił bo tam mają 38 meczy.

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2021, 19:50

Raczej Niemcy o to nie prosili

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2021, 21:38

dosłownie prosili trenera by go dał na ławkę xDDD

Avatar
maksfanhelikoptera

27 maja 2021, 20:54

serio skąd wiesz?

Avatar Bright32

22 maja 2021, 19:49

Spalony, bramki i piłka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Phi!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Ikony

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka