Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fanka_Lokiego

17 maja 2022, 16:22

Mam tak samo. Podstawówka kojarzy się z dziecinnością ogólnie

Avatar nwmjakomdacnazwexd

26 maja 2021, 16:09

jestem w 7 klasie podstawówki i jakoś mam wrażenie że to w gimnazjum są ci młodsi

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2021, 20:25

Avatar Darwidx

29 maja 2021, 09:11

@nwmjakomdacnazwexd: Eeee, to był ten sam wiek.
7 klasa - 1 gimnazjum, materiał z 1klasy i połowy drugiej
8 klasa - 2 gimnazjum, materiał z połowy 2 klasy i 3 klasy.
1 liceum - 3 gimnazjum, 2/3 materiału z liceum, ale jest i tak więcej do nauki przez zmianę systemu.

Avatar nwmjakomdacnazwexd

29 maja 2021, 09:59

@Darwidx: właśnie o to chodzi że to ten sam wiek

Avatar Po_Prostu_Ktos

26 maja 2021, 08:05

@BardzoOryginalnaNazwa: moja wychowawczyni to daje uwagę za resztki tuszu na rzęsach

Avatar ktosniekreatywny

26 maja 2021, 11:19

@Po_Prostu_Ktos: Czy Ty nie widzisz przycisku "odpisz"?

Avatar Po_Prostu_Ktos

24 maja 2021, 17:57

Jak było gimnazjum to dziewczyny mogły się malować, a 7 i 8 klasa już nie

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

25 maja 2021, 16:41

@Po_Prostu_Ktos: Zależy jakie
Bo jak byłam w gimnazjum to u mnie mało kto się malował, a córki koleżanek mojej mamy (które byly własnie w 7-8 klasie) to były tak umalowane, że wyglądały jak niskie 40-latki niż nastolatki

Avatar Kopernikol

25 maja 2021, 20:25

@BardzoOryginalnaNazwa: u mnie niby jest zakaz, ale w sumie nitk się nie maluje też z własnej woli.
tylko 8-klasistki mają jakiś makijaż, ale lekki

Avatar AxonDeHudin

24 maja 2021, 15:53

I jedni i drudzy kopcą szlugi

Avatar bandit_the_drug_lord

23 maja 2021, 19:30

przepraszam wszystkich starszych z podstawówki ale nie potrafię o nich myśleć inaczej niż o dzieciach

Avatar Ignisus

23 maja 2021, 19:31

@bandit_the_drug_lord: *Piszczy w mutacji*

Avatar starmagedon

Edytowano - 23 maja 2021, 19:31

@bandit_the_drug_lord: Bo to dzieci i ja tak samo myślę o tych po podstawówce w średnich szkołach.

Avatar jejaplxiaomi

23 maja 2021, 19:31

@bandit_the_drug_lord: oke, nie ma problemu

Avatar mateusz2510

24 maja 2021, 08:32

@Ignisus: zobaczyłem twoje profilowe i odrazu wyobraziłem sobie taki pisk XD

Avatar Simciakk

24 maja 2021, 09:13

Avatar
QWERTYUIOPASDFGHJKLZ

24 maja 2021, 08:40

Ale prawdziwe

Avatar AgSevenSix

24 maja 2021, 08:22

niestety tak wygląda, każdy z nas wygląda jak dzieciak

Avatar ProrokRadius

24 maja 2021, 08:09

Już nie długo

Avatar
getstickbuggedlol

23 maja 2021, 19:45

jestem w 7 klasie i żaden z moich kolegów z klasy nie wygląda jak dziecko(ja też)(a przynajmniej tak mi się wydaje)

Avatar chlipchliphurra

23 maja 2021, 20:10

wydaje ci się tylko

Avatar
getstickbuggedlol

23 maja 2021, 20:18

Avatar chlipchliphurra

24 maja 2021, 00:05

podrośniesz trochę, spojrzysz za kilka lat na stare zdjęcia i pewnie jeszcze powspominasz te pyzate twarzyczki (。◕‿‿◕。)

Avatar jejaplxiaomi

Edytowano - 24 maja 2021, 08:24

@chlipchliphurra: mój pysk wygląda jakbym wpierdzielił się pod pług a jestem tylko rok starszy od niego

Avatar R9qir5r5

24 maja 2021, 08:28

@jejaplxiaomi: nie aż tak źle, ja wyglądam jak pług

Avatar jejaplxiaomi

24 maja 2021, 08:32

@R9qir5r5: a, to może wpadłem pod ciebie a nie pług skoro jak takowy wyglądasz

Avatar IgiPolski

23 maja 2021, 19:30

Prawdę mówisz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chłodno to na pewno nie jest

Zapraszamy

Dobra oferta

Wielka przygoda

Rel

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka