Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kolkav5

8 lutego 2014, 11:23

Granie w badziewnego MMORPG.
Ludzie tylko siedzą na tych komputerach bezczynnie, byle tylko nic nie znaczący w życiu licznik pokazywał wyższy poziom, lub jakiś nowy itemek. :I
5/5

Avatar Mnich1

8 lutego 2014, 15:13

@kolkav5: W takim razie po co piszesz ten beznadziejny komentarz który nic nie wniesie Ci do życia ? Po co oddychasz skoro i tak umrzesz ?

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2014, 12:13

@Mnich1: on ocenił pod spodem

Avatar kolkav5

9 lutego 2014, 12:53

@Mnich1: Dobre pytanie.
Wprawdzie trzeba coś zrobić w życiu, lecz według mnie, lepiej spędzić czas ciesząc się życiem, gdzieś wyjechać, niż grać przez cały dzień w gry.

Avatar Mnich1

9 lutego 2014, 13:10

@kolkav5: No dobrze ale to tylko twoja opinia nie musisz zaraz mieszać z błotem ludzi którzy jednak wolą poświęcać czas expieniu. Zauważ że dla niektórych oglądanie telewizji to jest szczyt marnowania czasu, a dla drugich czytanie książek. Nie dogodzisz każdemu ale jednak nie chcę by tu jakieś wojny powstawały.

Avatar kolkav5

9 lutego 2014, 13:16

@Mnich1: Nie obraziłem ludzi, którzy grają w gry.
Napisałem, że "według mnie, lepiej spędzić czas...niż grać przez cały dzień w gry".

Avatar Mnich1

9 lutego 2014, 14:32

@kolkav5: :OOOOOOOO Co to za przeistaczanie faktów ? W oryginalne wcale nie było "moim zdaniem" tylko wyraźne oczernienie ludzi którzy wolą expienie jako formę rozrywki !

Avatar kolkav5

9 lutego 2014, 14:34

@Mnich1: Nie można edytować komentarzy, na które ktoś odpowiedział.

Avatar Mnich1

9 lutego 2014, 17:41

@kolkav5: Ale nie chodzi tutaj mi o edycje ale o twój pierwszy komentarz który ma taki wydźwięk.

Avatar kolkav5

11 lutego 2014, 16:21

@Mnich1: Hmm, może dla Ciebie, ma taki wydzwięk.
Jeśli uraziłem ludzi poświęcających większość czasu na expieniu, to bardzo przepraszam, nie chciałem kogoś oczernić.
Nawet jeśli nie napisałem 'moim zdaniem', to i tak to jest moje zdanie.
Według mnie nikogo nie oczerniłem, nie napisałem, że ludzie spędzający czas w grze, są tacy i tacy. Tylko według mnie to marnowanie czasu. Zamykam rozmowę.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2014, 09:01

Mi by się podobało bo miałbym satysfakcję kolejnego poziomu, a nie oglądanie spadającego kamienia.

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2014, 09:53

satysfakcja*

Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2014, 08:52

Czyli Cookie Clicker i wszystkie tego typu gry w formie dwóch paneli.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Papierowa szkoła posting

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka