Ała, aź mnie zabolalo, jak się nie umie upadac to się nie bierze za stanie na rękach :/
Kiedyś umiałem stac na rękach, jak lecialem na plecy to okrecalem się i bokiem spadałem na nogi, ale można nawet po prostu zrobić fikolka, takie ćwiczenie miałem na wfie akurat xd
Komentarze
Odśwież25 maja 2021, 19:53
toyota
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:56
@czlowiekjasiolec: PRIUS
Odpisz
25 maja 2021, 20:06
Odpisz
25 maja 2021, 20:00
Ała, aź mnie zabolalo, jak się nie umie upadac to się nie bierze za stanie na rękach :/
Kiedyś umiałem stac na rękach, jak lecialem na plecy to okrecalem się i bokiem spadałem na nogi, ale można nawet po prostu zrobić fikolka, takie ćwiczenie miałem na wfie akurat xd
Odpisz