Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2022, 11:38
Oj
Odpisz
26 maja 2021, 19:33
Niby najbardziej kasowy film w dziejach ale dla mnie to mocny średniak
Odpisz
31 maja 2021, 12:58
@Darque: Bo wszyscy chodzili do kin po kilka razy, żeby se przypomnieć jak protag miał na imię
Odpisz
1 czerwca 2021, 18:26
@Darque: ogółem to został nagrodzony za efekty specjalne, a nie fabułę lol
Odpisz
1 czerwca 2021, 19:24
no tak ale i te efekty specjalne też mnie jakoś za specjalnie nie kupiły
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2021, 16:46
@Darque: W sensie, że jakoś niedawno, czy jak wyszedł?
Odpisz
19 listopada 2021, 14:39
@Krawiec_legit: ten film był średniakiem dla mnie od samego początku
Odpisz
2 czerwca 2021, 16:56
55 Dni w Pekinie?
Odpisz
26 maja 2021, 22:43
Jedno pamiętam - Neytiri.
Wiecie która. Ta wysoka, niebieska. Długi warkocz.
Odpisz
26 maja 2021, 23:21
@Lexa93: do you have aby idea how little that narrows it down?
Odpisz
31 maja 2021, 12:57
@Lexa93: Niebieska, wysoka, długi warkocz. Brzmi jak opis całego gatunku tych awatarów czy kim oni tam byli
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2021, 18:27
@AgnieszkaKielbasowska228: Gatunek to byli navi. Avatarovie to hybrydy ludzi i navi. Przeczytałem tylko opis na Wikipedii, nigdy nie oglądałem filmu
Odpisz
31 maja 2021, 20:26
@Dark43Hunter: Navi brzmi, jakby byli rasą satelit GPS
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2021, 21:06
Główny bochater miał na imię Avatar czy to była planeta czy rasa?
Odpisz
27 maja 2021, 10:15
@Qineff: Eeee Nie. Avatar to nie była żadna z tych rzeczy. Nie wiesz co to znaczy Avatar choćby np w grach?
Odpisz
27 maja 2021, 10:41
@Qineff: chodzi o to, że ten niebieski człowiek w którego wcielał się główny bohater był jego avatarem
Odpisz
27 maja 2021, 23:23
@bandit_the_drug_lord: Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Zaraz zaraz. Ale w seńsie.. Skoro to był avatar... A avatar są w grach... To film Avatar to jakiś jeb@ny Matrix?
Odpisz
27 maja 2021, 23:29
@Qineff: Niee, tu chodzi o to że jak ludzie dotarli na tamtą planete Pandora, no to żeby łatwiej im tam było ją skolonizować no to tworzyli kopie tych niebieskich kosmitów Na'vi, na a później do tych stworzonych ciał przenosili umysły swoich żołnierzy.
No i to jest cała fabuła tego filmu
Odpisz
27 maja 2021, 23:34
@PanHadziabdzia: Tubylcy = NPC
Żołnierze = gracze
Generałowie = Deweloperzy
Problem?
Odpisz
26 maja 2021, 19:05
Może i dobrze że nie było więcej części kręconych.
Bo ta seria skończyła by wydojona i znienawidzona.
Odpisz
26 maja 2021, 19:15
@Kojot23: no część druga z czterech zapowiedzianych ma być w przyszłym roku
Odpisz
26 maja 2021, 19:16
@Kapichu: cóż... Mieli tyle czasu tak to może nie Spartaczą.
Odpisz
26 maja 2021, 22:40
@Kapichu: Znając życie będzie tak samo jak z Narnią i "Srebrnym Krzesłem", wszystko będzie przekładane milion razy a potem słuch o produkcji zaginie
Odpisz
27 maja 2021, 10:36
@lary6: Nawet nie wiedziałem że taka część istnieje
Odpisz
27 maja 2021, 10:42
@JAMAN11: Bo nie istnieje, ale kiedyś miała powstać xD
Odpisz
26 maja 2021, 23:33
gdy byłam mała, to uwielbiałam ten film, bo wtedy moim ulu kolorem był niebieski
Odpisz
26 maja 2021, 17:19
Podeśle ktoś wersję bez przyklejonej tważy kota?
Odpisz
26 maja 2021, 17:40
@Envrei: To nie kot, tylko postać z Avatara, filmu, o którym mowa na memie
A zdjęcia nie mam
Odpisz
26 maja 2021, 17:41
@RoyalPigeon: ja wiem że to postać z awatara, ale są oni kotowaci więc ich tak ironicznie nazwałem
Odpisz
26 maja 2021, 17:55
@Envrei: to jest giga chad chyba
Odpisz
26 maja 2021, 18:03
@Ksiondz: wiem kto to ale potrzebuję tego konkretnego zdjęcia
Odpisz
26 maja 2021, 18:03
@Envrei: A, to przepraszam. W sumie nigdy jak oglądałem film nie kojarzyłem ich z kotami, teraz może jacyś podobni, ale wcześniej nie widziałem podobieństwa
Odpisz
26 maja 2021, 18:05
@Envrei: Znalazłem zdjęcie, ale nie mogę zrobić screena ładnego (bo nie chcę pobierać). Wpisz giga chad i trzecie/czwarte zdjęcie zawiera dwa zdjęcia jakby w tym te, którego szukasz
Odpisz
26 maja 2021, 18:06
@Envrei: Telefon nie pozwala przyciąć bardziej
Odpisz
26 maja 2021, 18:09
@RoyalPigeon: ok dziena
Odpisz
26 maja 2021, 20:55
@Envrei: Masz, znalazłem.
Odpisz
26 maja 2021, 20:57
@thorin13: dziena
Odpisz
26 maja 2021, 20:58
@Envrei: Spoko
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2021, 18:37
Strasznie dobrze mi się ten film kojarzy. Bo pierwszy i jedyny raz oglądałam go na wycieczce szkolnej w Bieszczadach. Na takimi starym telewizorze z tzw. Dupą. Padało i ekran śnieżył niemiłosiernie. Było nas z 15 w jednym pokoju. Bo tylko tam był telewizor. Za nic na świecie nie powiem o czym to było
Odpisz
26 maja 2021, 17:51
Nigdy nie obejrzałam tego filmu
Odpisz
26 maja 2021, 17:43
Gdy stwierdzisz, że nakręcisz też drugą cześć, ale potem trzecią część, a potem czwartą i jeszcze piątą, i wychodzi ci, że sequel będzie 10 lat później
Odpisz
26 maja 2021, 12:15
Może dlatego że brzmiały jakby astygmatyczny szwed dławił się na winogronie?
Odpisz
26 maja 2021, 12:19
@Dziwak: ten kolo miał jakieś takie generyczne z tego co pamiętam
Jakiś john czy inny James.
Chyba
Inni ludzie też raczej normalne mieli
Odpisz
26 maja 2021, 12:20
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Ten główny miał na imię Jake Sully
Odpisz
26 maja 2021, 12:22
@niemaznekto: wiedziałem że coś na dż
Pamiętałeś czy wygoglowałes?
Odpisz
26 maja 2021, 12:23
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Torchę musiałam pomyśleć, ale pamiętałam
Odpisz
26 maja 2021, 12:44
@Mroczny_piewca_apokalipsy: mi chodziło o tych navi czy coś
Odpisz
26 maja 2021, 15:04
@Dziwak: bo tam wzorowali się tybetańskim
Odpisz
26 maja 2021, 13:46
Aktualnie najbardziej zarabiającym jest Avengers endgame
Odpisz
26 maja 2021, 13:49
@kubarum19: nie gdyż dzięki koronie w niektórych kinach puszczali avatara
Odpisz
26 maja 2021, 14:23
@Mroczny_piewca_apokalipsy: a to jestem niedoinformowany
Odpisz
26 maja 2021, 14:54
@kubarum19: człowiek uczy się całe życie.
Odpisz
26 maja 2021, 17:18
@Mroczny_piewca_apokalipsy: Nie mogli ścierpieć drugiego miejsca to ponownie puścili tego Avatara
Odpisz
26 maja 2021, 12:23
nierel pamiętam jake'a i neytiri
Odpisz
26 maja 2021, 12:03
Tak w zasadzie to Avatar na 2 miejscu bo najlepiej zarabiającym filmem było przeminęło z wiatrem.
Podsumowując ten mem szerzy nieprawdę i zasługuje na 0-4
Odpisz
26 maja 2021, 12:05
@Mroczny_piewca_apokalipsy: znaczy w box office dodając inflację to tak. Ale nieprawdą jest to, że nikt tego filmu nie pamięta
Odpisz
26 maja 2021, 12:05
@TheExpertt: ale kto cokolwiek powiedział o niepamietaniu tego filmu
Odpisz
26 maja 2021, 12:08
@Mroczny_piewca_apokalipsy: ostatni punkt
Odpisz
26 maja 2021, 12:08
@TheExpertt: to jest o imionach głównych bohaterów nie samym filmie
Odpisz
26 maja 2021, 12:19
@TheExpertt: Niedawno skończyły się już nagrania 2 części, więc to że nie ma sequeli to taka połowiczna nie prawda
Odpisz