Bo ja chcę nareszcie zacząć żyć
Pełną piersią, z całych sił
Chcę być wolny i znać szczęścia smak
Co dzień każda chwila zmienia mnie
A świat za mną w tyle jest
Jestem sobą
I jestem kimś
I JESTEM KIIIMŚ
słyszę piosenkę w głowie i już mam takie dreszczeeeee
Bo ja chcę nareszcie zacząć żyć
Pełną piersią, z całych sił
Chcę być wolny i znać szczęścia smak
Co dzień każda chwila zmienia mnie
A świat za mną w tyle jest
Jestem sobą
I jestem kimś
I JESTEM KIIIMŚ
słyszę piosenkę w głowie i już mam takie dreszczeeeee
@Oldjedai: Mój drogi, mam pytanie dotyczące tego filmu. Czy go cenzurowano? Już opowiadam, OD RAZU MÓWIĘ, ŻE SPOILERY, pamiętasz tą scenę z tym kraboludziem wspinającym się na maszt, by dopaść dzieciaka? Jak oglądałem kilka(naście?) lat temu to pamiętam, że ten dzieciak zastrzelił go, a potem wypuścił broń, cały zszokowany i odleciała ona w nicość. Oglądałem ponownie max parę miesięcy temu i kraboludź umiera w jakimś wypadku, mniej "krwawo" i z własnej głupoty powiedziałbym. Ja mam jakieś fałszywe wspomnienia czy ta scena miała rzeczywiście dwie wersje?
@rolewicz3: Umarł może w mniej krwawy sposób, ale w równocześnie w bardziej brutalny i mroczny jeśli się nad tym zastanowić
Zginął przez to że protagoniści wyłączyli sztuczne podtrzymywanie grawitacji na statku przez co kraboludź odleciał w przestrzeń kosmiczną. Jednak jak pokazano wcześniej w tym filmie ludzie są w stanie normalnie żyć i oddychać w próżni kosmicznej, więc należy założyć że krboludź także to przeżył i dryfował po kosmosie nie mogąc w żaden sposób się uratować aż w końcu umarł z głodu i odwodnienia.
Komentarze
Odśwież7 marca 2023, 19:09
Bo ja chcę nareszcie zacząć żyć
Pełną piersią, z całych sił
Chcę być wolny i znać szczęścia smak
Co dzień każda chwila zmienia mnie
A świat za mną w tyle jest
Jestem sobą
I jestem kimś
I JESTEM KIIIMŚ
słyszę piosenkę w głowie i już mam takie dreszczeeeee
Odpisz
7 marca 2023, 19:03
Bo ja chcę nareszcie zacząć żyć
Pełną piersią, z całych sił
Chcę być wolny i znać szczęścia smak
Co dzień każda chwila zmienia mnie
A świat za mną w tyle jest
Jestem sobą
I jestem kimś
I JESTEM KIIIMŚ
słyszę piosenkę w głowie i już mam takie dreszczeeeee
Odpisz
28 maja 2021, 08:34
Opie jaką ty nostalgię we mnie obudziłeś. Tyle lat tej bajki nie widziałem.
Odpisz
31 maja 2021, 08:37
@Oldjedai: Jaki tytuł ma ta bajka?
Odpisz
31 maja 2021, 08:37
@Zjarany92: Planeta Skarbów
Odpisz
31 maja 2021, 08:39
@Oldjedai: ło kurna co za szybka odpowiedź. To się szanuje.
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2021, 09:49
@Oldjedai: Mój drogi, mam pytanie dotyczące tego filmu. Czy go cenzurowano? Już opowiadam, OD RAZU MÓWIĘ, ŻE SPOILERY, pamiętasz tą scenę z tym kraboludziem wspinającym się na maszt, by dopaść dzieciaka? Jak oglądałem kilka(naście?) lat temu to pamiętam, że ten dzieciak zastrzelił go, a potem wypuścił broń, cały zszokowany i odleciała ona w nicość. Oglądałem ponownie max parę miesięcy temu i kraboludź umiera w jakimś wypadku, mniej "krwawo" i z własnej głupoty powiedziałbym. Ja mam jakieś fałszywe wspomnienia czy ta scena miała rzeczywiście dwie wersje?
Odpisz
31 maja 2021, 09:54
@rolewicz3: Ja pamietam tylko tą drugą wersje od zawsze
Odpisz
31 maja 2021, 10:14
@rolewicz3: Umarł może w mniej krwawy sposób, ale w równocześnie w bardziej brutalny i mroczny jeśli się nad tym zastanowić
Zginął przez to że protagoniści wyłączyli sztuczne podtrzymywanie grawitacji na statku przez co kraboludź odleciał w przestrzeń kosmiczną. Jednak jak pokazano wcześniej w tym filmie ludzie są w stanie normalnie żyć i oddychać w próżni kosmicznej, więc należy założyć że krboludź także to przeżył i dryfował po kosmosie nie mogąc w żaden sposób się uratować aż w końcu umarł z głodu i odwodnienia.
Odpisz
31 maja 2021, 11:59
@Reichtangle: pan kraboludź przestał myśleć
Odpisz
31 maja 2021, 10:40
Dlaczego nie robią więcej tak świetnych produkcji jak planeta skarbów?
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2021, 10:09
Ach, nie ma to jak najlepszy pół-rysunkowy film Disneya
Odpisz