Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Mało znany szczegół
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2021, 22:49
https://www.youtube.com/watch?v=q0SBvWYvTXk
Odpisz
29 maja 2021, 13:33
Mem z Hazbin Hotel i ma strzałki w górę?
Odpisz
29 maja 2021, 14:16
@Damianito: tak właściwie co złego jest w hazbin hotel?
Odpisz
29 maja 2021, 14:19
@Latajacy_Potwor_Sphagetti: nie wiem, nie oglądałem
Odpisz
2 czerwca 2021, 11:57
@Latajacy_Potwor_Sphagetti: ma specyficzny humor? Mi się tam podobało. Ale najbardziej wkurza mnie fakt, że wydali jeden odcinek, zapowiedzieli serial telewizyjny i od roku nie ma ani jednej wiadomości co dalej, chociaż mieli czas na zrobienie biografii każdej z postaci i wiesz już wszystko po tym jak wejdziesz na stronę. Wolałabym to sama odkryć w serialu. No i zajęli się jakąś serią poboczną (hellova boss? Jakoś tak), którą swoją drogą też zdążyłam już całą obczaić z tego co wyszło
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2021, 18:43
@MinRyuuk: Podobno nie dają odcinków, bo chcieli cały sezon hurtem wydać
Odpisz
2 czerwca 2021, 18:45
@Aserli: Nie wiem. Możliwe. Aż tak bardzo nie szukałam informacji co dalej. Oby. Chcę więcej Angel w akcji
Odpisz
2 czerwca 2021, 18:48
@MinRyuuk: Też na to liczę, w Addict nieźle zabłysnął
Odpisz
20 czerwca 2021, 22:48
@MinRyuuk: Sytuacja ja z gta online
Odpisz
2 czerwca 2021, 17:43
Zaraz zaraz...Wtedy był bigos?!
Odpisz
2 czerwca 2021, 18:41
@pawelec323232e2: W oryginale była jambalaya
Odpisz
6 czerwca 2021, 16:05
@Aserli: Dlatego coś mi w tym memie nie pasowało.
Odpisz
2 czerwca 2021, 15:15
T-tak było...
Nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:39
@meeho: czy ty sie k*rwa jąkasz w internecie
Odpisz
5 czerwca 2021, 18:49
@miska7_7: jeśli tak to co
Odpisz
5 czerwca 2021, 19:37
@meeho: to nie ma sensu
Odpisz
5 czerwca 2021, 19:42
@miska7_7: skoro tak sądzisz
Odpisz
4 czerwca 2021, 20:39
Hazbin Homo-tel(efon)
Odpisz
2 czerwca 2021, 16:28
W ten sposób w Panie Tadeuszu znalazła się jedna z nielicznych zalet tego całego okropnego Pana Tadeusza od Mickiewicza.
Odpisz
2 czerwca 2021, 11:55
Lubię tą kreskówke, ale przyznaje że to homotel. Tyle że to plus.
Odpisz
30 maja 2021, 09:35
Hazbin Homotel
Odpisz
2 czerwca 2021, 10:12
@WHEEY: fajnie ale o ...j ci chodzi
Odpisz
2 czerwca 2021, 11:10
@gvcxzxcxfg: o to ze hh to gejowa kreskowka
Odpisz
2 czerwca 2021, 11:46
@Dywizja_AtomWaffen: zaraz co, aha to taki mem
Odpisz
2 czerwca 2021, 11:33
Hazbin homotel
Odpisz
2 czerwca 2021, 11:03
Mickiewicz piszący Dziady cz.3: ale się spizgałem. Czas coś napisać
Odpisz
2 czerwca 2021, 10:53
hashbrown motel
Odpisz
29 maja 2021, 11:48
Odpisz