Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2021, 22:41
H w języku iszpańskim jest nieme.
Odpisz
31 maja 2021, 21:19
@BartoliniMg: bo tam nie ma duchów
Odpisz
31 maja 2021, 22:01
@BartoliniMg: ASTA LA VISTA
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2021, 22:12
@Iphonix: NIE HASTA LA VISTA
KU*WAAAAA
Odpisz
1 czerwca 2021, 02:52
@BartoliniMg: mój przyjaciel hłan mówi co innego
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:56
@Towarzysz777: "Ziomek dostał kur*icy"
Odpisz
1 czerwca 2021, 07:48
h
Odpisz
1 czerwca 2021, 07:57
h
Odpisz
30 maja 2021, 22:13
& - gość szurający dupą po podłodze.
H - drabina.
-4 - srający koleś.
o O - to co dzieje się w wiezieniu.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2021, 22:17
@starmagedon: Ktoś odpowiedział i usunął komentarz, dlatego nie mogę edytować i odpisuję sam sobie.
P - alarm na ścianie.
G - kręcąca się strzałka.
A - szczyt ołówka.
Odpisz
30 maja 2021, 22:17
@starmagedon: L = bramka od boku
T = drzewo
v = miska
Odpisz
30 maja 2021, 22:18
@NIETOPEREK_PL: z wszystkiego można coś zrobić i każdy jest w stanie coś innego dla kogoś naprzykład H to drabina dla kogoś innego Pająk ale z góry
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2021, 22:18
@NIETOPEREK_PL: M - dziób.
J - hak.
p - pętelka.
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2021, 23:49
@starmagedon: Z tym -4 to powinno być chyba -4° bo mu łeb pochylony urwałeś
Odpisz
31 maja 2021, 07:29
@Towarzysz777: Zapomniałem o tym.
Odpisz
31 maja 2021, 21:39
@starmagedon: m- konik z długim ogonem
Odpisz
31 maja 2021, 22:32
@Kicia_to_nie_kot: K - przewrócony stolik
Odpisz
31 maja 2021, 23:26
@starmagedon: Nie rozumiem o co chodzi z tym, co się dzieje w więzieniu, wytłumaczy ktoś?
Odpisz
1 czerwca 2021, 07:02
@Zicher: anal
Odpisz
31 maja 2021, 22:57
h
Odpisz
31 maja 2021, 22:46
czyli że mamy nowy sposób przytwitania
Odpisz
31 maja 2021, 21:55
Odpisz
31 maja 2021, 21:49
Odpisz
31 maja 2021, 21:12
hh
Odpisz
31 maja 2021, 21:07
h
Odpisz
31 maja 2021, 09:47
h -oddaje cześć dla rzeszy
Odpisz
30 maja 2021, 22:22
Nie widzę tego jakoś, pomoże ktoś?
Odpisz
30 maja 2021, 23:07
@Niezalogowany: h jest takie n które symbolizuje duszka i jest kreska do góry co jest jego ręką = h
Odpisz
30 maja 2021, 23:10
@rysiu311: ooo teraz widzę, dziękuję, łap zieloną
Odpisz
30 maja 2021, 22:15
h
No w sumie.
Odpisz
30 maja 2021, 22:13
No trochę
Odpisz