Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2021, 14:02

5 z WDŻ budzi podejrzenia

Avatar starmagedon

Edytowano - 31 maja 2021, 11:02

Średnia wynosi 4.16. Już wiadomo czemu 3 z matmy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2021, 12:34

@starmagedon: Nie widać na obrazku całego ciała Homera.

Avatar starmagedon

Edytowano - 3 czerwca 2021, 12:50

Dlatego korzystam z tego co jest znane.

Jeśli byłaby jeszcze jedna 3, wtedy wyszłoby 4.00.

Avatar kuba9223

3 czerwca 2021, 12:11

Ja jakimś cudem muszę się poprawiać na 4 z angielskiego mimo tego że mam średnia 3.80 ¯\(°_o)/¯

Avatar Rinna

3 czerwca 2021, 11:19

Wdż jest na ocenę? U mnie było zawsze wpisywane jako zajęcia dodatkowe.

Avatar ProrokRadius

3 czerwca 2021, 10:20

jak można mieć z historii 2?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PieselArcheolog

3 czerwca 2021, 10:30

@ProrokRadius: no i masz rację

Avatar Matiozowiec

3 czerwca 2021, 10:51

@PieselArcheolog: z tą słabą pamięcią do dat nie mogę się zgodzić ja też dat nie pamiętam za nic a i tak na historii sobie dobrze radze wystarczy po prostu wiedzieć kiedy co osadzić

Avatar JuliuszCezar12_

3 czerwca 2021, 10:37

ja mam 6 z plastyki, religi, muzyki, historii ale 3 z maty

Avatar KUBEKch_1

3 czerwca 2021, 08:10

Z tych ocen wychodzi średnia 4,1(6)≈4,2

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kindero

3 czerwca 2021, 09:06

@KUBEKch_1: a kto tu przyszedł pan maruda niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechu dzieci

Avatar KUBEKch_1

3 czerwca 2021, 09:59

@Kindero: tak

Avatar XDudek

3 czerwca 2021, 09:49

Przepraszam bardzo ale do jakiej ty opie chodzisz szkoły że masz oceny z wdż?

Avatar Zimowiec

3 czerwca 2021, 09:19

I 2 z chemii

Avatar Knietjan

3 czerwca 2021, 08:38

Marzenia

Avatar ArikaLightCrystal

3 czerwca 2021, 08:31

Ja jakimś cudem będę miała 4 z matmy na koniec

Avatar wactonieja

31 maja 2021, 16:13

ktos mial oceny z wdz?

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

31 maja 2021, 19:28

@wactonieja: Ja nie
W sumie w gimnazjum na pewno, bo jedyne co tam robilimy to geografię (geo i wdz uczylą ta sama babka) lub oglądaliśmy same filmy
A w podstawówce...to nie wiem. Ale chyba nic

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

31 maja 2021, 11:27

Ja w gimnazjum nawet 2 nie miałam, ale średnia i tak poniżej 4

Avatar LobodPL

Edytowano - 31 maja 2021, 11:24

W chyba 3 technikum miałem pasek i średnią 4,86 przy 2 z polskiego. To były złe czasy.

Avatar Boberek00

31 maja 2021, 11:11

Dalej tragedii tu niema

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Rel

Lekko nie będzie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Powodzenia

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka