Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2022, 14:20
Czemu budową ciała mi to przypomina houndeye'a?
Odpisz
7 czerwca 2021, 14:15
co to robi na pudełku od Harrego Pottera?
Odpisz
7 czerwca 2021, 23:04
@Geraltzriviv: dopiero to zauważyłam
Odpisz
6 marca 2022, 14:53
@Geraltzriviv: W sumie podobna ta świnia do tych z gier harry potter
Odpisz
5 listopada 2021, 19:43
slava ukraini
Odpisz
6 czerwca 2021, 23:20
O fajnie 69 serc, yy ma ktoś szablon
Odpisz
7 czerwca 2021, 00:01
@ArikaLightCrystal:
Odpisz
7 czerwca 2021, 23:03
@CzarneVolvo: dzięki
Odpisz
6 czerwca 2021, 19:53
Może jeszcze świnia noob świnia pro i świnia hacker
Odpisz
8 czerwca 2021, 18:23
@pieselbialy: Rakowe dziecko z yt lol
Odpisz
6 czerwca 2021, 16:26
Wygląda jak mięsnak z Stalkera
Odpisz
6 czerwca 2021, 14:51
Zacna świnia Towarzyszu prosiaczniku. Ku chwale Grzchosławi!!!.
Odpisz
6 czerwca 2021, 16:25
@kolega112999: chwała Grzechoslavii
Odpisz
6 czerwca 2021, 14:28
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2021, 14:06
Więc to jest to słynne składanie na powrót rozebranej świni.
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:01
gdzie mogę dostać szablon
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:01
@ProrokRadius: nwm
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:12
@ProrokRadius:
Odpisz
3 czerwca 2021, 10:21
@KwevreX: dziękuje
Odpisz
1 czerwca 2021, 19:50
Zrobiłam się głodna teraz.
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:13
@Paranienormalne_sequel: To jedz, bo jak nic nie będziesz jeść to zdechniesz
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:14
@AlPoziomka: Zamierzam
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:16
@Paranienormalne_sequel: jeść czy zdechnąć?
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:49
@AlPoziomka: w końcu i to i to
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:39
@Paranienormalne_sequel: Nie zdychaj, w końcu życie ci się ułoży
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:41
@AlPoziomka: ale i tak będę musiała umrzeć kiedyś :<
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:48
@Paranienormalne_sequel: Myślałem że piszesz że chcesz się zabić
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:49
@AlPoziomka: Nie. Chociaż w sumie jestem śpiąca , mi to obojętnie co teraz zrobię.
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:50
@Paranienormalne_sequel: Dobranoc <3
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:53
@AlPoziomka: branoc
Odpisz
1 czerwca 2021, 23:11
@Paranienormalne_sequel: <3
Odpisz
1 czerwca 2021, 20:20
dlaczego na stole jest hari pota
Odpisz
1 czerwca 2021, 19:49
świnia 3D
Odpisz
1 czerwca 2021, 19:48
O kurde Ukrainiec!
Odpisz
1 czerwca 2021, 19:48
Grafika w grach na ps1 była jak
Odpisz