memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 czerwca 2021, 00:35
Taki mem a ja akurat na Pizze głodna czekam :<
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:34
O tak, dzisiaj byłem w restauracji
3 czerwca 2021, 16:51
Rel :D
3 czerwca 2021, 16:07
…i kładzie je na stoliku kogoś innego
1 czerwca 2021, 23:02
Kitku! ^^
1 czerwca 2021, 22:45
W górę bo ładny kitq
Edytowano - 1 czerwca 2021, 21:47
Smacznego!
1 czerwca 2021, 21:52
@harry_malfoy: dziękuję, a tu napiwek
1 czerwca 2021, 21:56
@harry_malfoy: O, kebs z frytami. Protip: jak odmówicie surówek to dostaniecie więcej mięsa
1 czerwca 2021, 21:57
@Bobiepl: coś do picia jeszczę?
1 czerwca 2021, 21:58
@harry_malfoy: nie, podziękuję
1 czerwca 2021, 21:59
@Bobiepl: możę jednak mała cola za 4,99
1 czerwca 2021, 22:00
@harry_malfoy: dobrze, to biorę. Reszty nie trzeba
1 czerwca 2021, 22:01
@Bobiepl: popij
1 czerwca 2021, 22:02
@harry_malfoy: dziękuję
@Bobiepl: to będę winny grosika
1 czerwca 2021, 22:03
@harry_malfoy: można nie oddawać
1 czerwca 2021, 22:05
@Bobiepl:
1 czerwca 2021, 22:06
@harry_malfoy: nie musiałeś, ale dziękuję
1 czerwca 2021, 22:09
@Bobiepl: falafel na wynos. Za darmo pozdrawiam!
1 czerwca 2021, 22:10
@harry_malfoy: ja też pozdrawiam
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2021, 00:35
Taki mem a ja akurat na Pizze głodna czekam :<
Odpisz
3 czerwca 2021, 21:34
O tak, dzisiaj byłem w restauracji
Odpisz
3 czerwca 2021, 16:51
Rel :D
Odpisz
3 czerwca 2021, 16:07
…i kładzie je na stoliku kogoś innego
Odpisz
1 czerwca 2021, 23:02
Kitku! ^^
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:45
W górę bo ładny kitq
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2021, 21:47
Smacznego!
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:52
@harry_malfoy: dziękuję, a tu napiwek
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:56
@harry_malfoy: O, kebs z frytami. Protip: jak odmówicie surówek to dostaniecie więcej mięsa
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:57
@Bobiepl: coś do picia jeszczę?
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:58
@harry_malfoy: nie, podziękuję
Odpisz
1 czerwca 2021, 21:59
@Bobiepl: możę jednak mała cola za 4,99
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:00
@harry_malfoy: dobrze, to biorę. Reszty nie trzeba
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:01
@Bobiepl: popij
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:02
@harry_malfoy: dziękuję
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:02
@Bobiepl: to będę winny grosika
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:03
@harry_malfoy: można nie oddawać
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:05
@Bobiepl:
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:06
@harry_malfoy: nie musiałeś, ale dziękuję
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:09
@Bobiepl: falafel na wynos. Za darmo pozdrawiam!
Odpisz
1 czerwca 2021, 22:10
@harry_malfoy: ja też pozdrawiam
Odpisz