Synek, na weselu to trza bawić się!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Należy się za piękne oczy
Deal życia
Nieuczciwa ocena
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2021, 14:23
co znaczy kolejną rundę?? jeśli musieli w ogóle czekać to znaczy, że obsługa do bani.. wódka powinna być na stole cały czas..
Odpisz
4 czerwca 2021, 15:19
@Maly_KSIAZE: ze stołów może się skończyć, wtedy ktoś musi przynieść nową
Odpisz
4 czerwca 2021, 15:31
@reedy7: nie.. jeśli się skończyła na stole to znaczy, że ktoś zaspał.. jak się kończy (czyt. zostało mniej niż butelka na stole, przy którym siedzi minimum 5 osób pijących) to już powinna pojawić się kolejna, żeby nie przerywać picia.. bo pamiętaj młody padawanie- kac to kara za przerwę w piciu, zatem przerwy być nie powinno!!
Odpisz
4 czerwca 2021, 16:26
@Maly_KSIAZE: zapamiętam
Odpisz
4 czerwca 2021, 16:55
@reedy7: tylko wiesz.. najpierw 18stka potem picie napojów wyskokowych!!! bo jak 18-stu nie masz to tylko piccolo zostaje :P
Odpisz
4 czerwca 2021, 17:04
@Maly_KSIAZE: w moim wieku to ja piję dla smaku np wina, czy jakieś nalewki na trawienie itp, brzydzę się piciem do upadłego w moim wieku
Odpisz
4 czerwca 2021, 17:32
@reedy7: widzisz, może to się wydawać dziwne, ale nigdy nie lubiłem pić do upadłego.. czy to miałem lat 15, czy 18 czy 28.. nigdy mnie to nie kręciło :)
Odpisz
4 czerwca 2021, 17:57
@Maly_KSIAZE: ja jak będę dorosły też nie będę chlać do upadłego, ale chlanie do upadłego będąc nieletnim jest dla mnie obrzydliwe
Odpisz
4 czerwca 2021, 18:05
@reedy7: i tego się 3maj!!
Odpisz
4 czerwca 2021, 12:42
Jeszcze nie widziałem całującego Shreka Osła
Odpisz
4 czerwca 2021, 12:45
Cieszą się że wygrali pierwszego oskara dla filmów animowanych
https://youtu.be/rabwbzi6rLU
Odpisz
2 czerwca 2021, 09:46
Chyba było
Odpisz