@Nanook: A jak dobrze przyrządzić tofu? Bo ja jadłem tofu bez przyrządzania i jest bez smaku, a ciągle od każdego słyszę, że to trzeba dobrze przygotować, a nie wiem jak.
@Mikrus19: To oczywiście kwestia gustu, ale mi tofu najbardziej smakuje w daniach kuchni azjatyckiej. Tak że jak robisz np. kurczak w 5 smakach to po prostu zastępujesz kurczaka tofu i masz dobrze przyrządzone tofu. Tofu też nadaje się do curry, do zupy miso, do sosu sojowego, do sosu orzechowego itd. Ogólnie tofu jest bardzo dobre do wszelkich dań z sosami, bo po prostu bardzo dobrze wchłania smaki, którymi jest otaczane.
Dobrze zrobione tofu może fajnie wzbogacić smak dania. Nie jestem wege ale nie wyobrażam sobie raz na jakiś czas nie zjeść wędzonego tofu z warzywami i dobrym sosem. Polecam. Najlepsze smażone w przyprawie do kurczaka z sosem sojowym i miodem na oleju sezamowym. Do tego smażony makaron z cukinią.
A drugiego dnia żeberka bbq xD
Miesozercy sa jak
Mordo nie moge sie doczekac wgryzienia sie w ten pyszny soczysty stek
Zaraz po tym jak przedostane sie przez ta chrzastke a potem zylke a potem kosc a potem jeszcze jedna chrzastke a i na koniec ostatnia chrzastke ale i tak pyszne
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2022, 17:58
Ja jem tofu z mięsem
Odpisz
5 czerwca 2021, 14:50
MIĘSO JEST ZAROMBISTE
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:32
Szkoda że nie ekologiczne.
Odpisz
18 czerwca 2021, 22:10
jest daje psom turbo smacznego ja zewnątrz od wegana który pochował szynkę
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:30
Karkówka jest smaczna, ale dobrze przyrządzone tofu jest zajebiste.
Odpisz
5 czerwca 2021, 15:22
@Nanook: Jak dobrze przyrządzić Tofu? Próbowałem w kilku wariantach i żadne mi nie smakowało
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:13
@Nanook: A jak dobrze przyrządzić tofu? Bo ja jadłem tofu bez przyrządzania i jest bez smaku, a ciągle od każdego słyszę, że to trzeba dobrze przygotować, a nie wiem jak.
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:17
@thorin13: da się w ogóle źle przyrządzić tofu? Za każdym razem jest dobre niezależnie jak przyrządzone
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:21
Nie wiem, wiem tyle, że jak jadłem tofu, to smakowało jak ser, który leżał kilka dni w wodzie, przez co nie było w nim smaku.
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:23
Za każdym razem smakuje jak ser z wybielaczem
Odpisz
5 czerwca 2021, 17:20
@Mikrus19: To oczywiście kwestia gustu, ale mi tofu najbardziej smakuje w daniach kuchni azjatyckiej. Tak że jak robisz np. kurczak w 5 smakach to po prostu zastępujesz kurczaka tofu i masz dobrze przyrządzone tofu. Tofu też nadaje się do curry, do zupy miso, do sosu sojowego, do sosu orzechowego itd. Ogólnie tofu jest bardzo dobre do wszelkich dań z sosami, bo po prostu bardzo dobrze wchłania smaki, którymi jest otaczane.
Odpisz
18 czerwca 2021, 22:08
@Mikrus19: dobre do sałatki jest tofu (greckiej)
Odpisz
9 czerwca 2021, 20:14
+1 mocne
Odpisz
6 czerwca 2021, 12:44
Tofu było w zamyśle stworzone jako baza do jakiegoś dania, a nie do jedzenia samo w sobie.
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:20
Grillowane zwłoki zwierzęce, moje ulubiene
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:25
@Jesiotr: tak
Odpisz
5 czerwca 2021, 21:17
@Jesiotr: zastanawiam się czy to żart czy angry vegan
Odpisz
5 czerwca 2021, 21:19
jestem złym weganem który ma ból tyłu bo zwierzomtka cierpiom >:( /s
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:59
Hehe
Bo wiecie trzeba się czepiać ludzi którzy nie jedzą mięsa tylko jedzą tofu i warzywa
Bo to takie śmieszne
Odpisz
5 czerwca 2021, 15:19
Rel
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2021, 15:14
Dobrze zrobione tofu może fajnie wzbogacić smak dania. Nie jestem wege ale nie wyobrażam sobie raz na jakiś czas nie zjeść wędzonego tofu z warzywami i dobrym sosem. Polecam. Najlepsze smażone w przyprawie do kurczaka z sosem sojowym i miodem na oleju sezamowym. Do tego smażony makaron z cukinią.
A drugiego dnia żeberka bbq xD
Odpisz
5 czerwca 2021, 14:10
Ale bym teraz takie mięsko oj...ła
Odpisz
5 czerwca 2021, 14:26
@Patichan: karkóweczka
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:17
półsurowy kurczak jest kox
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:54
surowe mięso jest najlepsze, bo po obróbce termicznej traci wszystkie witaminy
Odpisz
3 czerwca 2021, 12:00
@Jesiotr: wysmienita salmonella 😋
Odpisz
3 czerwca 2021, 19:17
Witamy pana marude
Odpisz
3 czerwca 2021, 19:42
@li_on66: Czesc!
Odpisz
3 czerwca 2021, 13:42
Mmm karkóweczka
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:19
Miesozercy sa jak
Mordo nie moge sie doczekac wgryzienia sie w ten pyszny soczysty stek
Zaraz po tym jak przedostane sie przez ta chrzastke a potem zylke a potem kosc a potem jeszcze jedna chrzastke a i na koniec ostatnia chrzastke ale i tak pyszne
Odpisz
3 czerwca 2021, 12:12
To się specjalne mięsa grilluje i trzeba wiedzieć jak się z nimi obchodzić
Odpisz
3 czerwca 2021, 12:29
@rozwalgo: no to mnie niestety beda musialy te smaki ominac
Odpisz
5 czerwca 2021, 16:29
ale mięso przed grillowaniem/pieczeniem się obrabia i wycina takie rzeczy...
Odpisz
5 czerwca 2021, 17:42
@bandit_the_drug_lord: Ale ze powaznie
To najwyrazniej nie u mnie lol
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:35
no i prawidłowo
Odpisz
3 czerwca 2021, 11:21
smaka mi zrobiłeś
Odpisz