memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 października 2021, 16:37
ja dziady teraz kończe teraz będe miał pana tadka
Odpisz
7 czerwca 2021, 15:28
jestem na tej grupie
5 czerwca 2021, 23:25
A ja Finlandię
4 czerwca 2021, 22:52
Ja teraz mam Syzyfowe Prace, nie polecam
4 czerwca 2021, 23:27
@wiedeni: tak samo
5 czerwca 2021, 20:01
@wiedeni: Ja nawet nie czytałam, ale widząc opinię + u mnie zamiast czytać raz obejrzeliśmy film to cieszę się, ze tego nie miałam
5 czerwca 2021, 21:28
@BardzoOryginalnaNazwa: ale film obrazuje od bodajze 5 klasy + film jest na motywach wiec sa rzeczy ktore sie nie zgadzaja
5 czerwca 2021, 20:25
Sprawdzian z poematu endu?
5 czerwca 2021, 20:47
@Paciok321: Ja miałem napisać rozprawkę na podstawie wykładu Creepera o filozofii
Ja teraz będę mieć "Chłopów". Na szczęście ostatnia lektura w tym roku, chociaż babka gada, ze jak starczy czasu (w co wątpię) to będziemy mieli "Wesele"
Edytowano - 5 czerwca 2021, 19:14
Ja cały czas gram na Quenya. Zawsze to jakaś nauka elfickiego, nie wiadomo kiedy się przyda
4 czerwca 2021, 23:43
chwila, jak interpretować mieć minecrafta na polskim?
5 czerwca 2021, 08:10
@Jejak_ktorego_niema42069: że.sie gra z napisami po polsku
5 czerwca 2021, 14:12
@Tonie: ok
4 czerwca 2021, 21:41
A ja miałem Lalkę
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 października 2021, 16:37
ja dziady teraz kończe teraz będe miał pana tadka
Odpisz
7 czerwca 2021, 15:28
jestem na tej grupie
Odpisz
5 czerwca 2021, 23:25
A ja Finlandię
Odpisz
4 czerwca 2021, 22:52
Ja teraz mam Syzyfowe Prace, nie polecam
Odpisz
4 czerwca 2021, 23:27
@wiedeni: tak samo
Odpisz
5 czerwca 2021, 20:01
@wiedeni: Ja nawet nie czytałam, ale widząc opinię + u mnie zamiast czytać raz obejrzeliśmy film to cieszę się, ze tego nie miałam
Odpisz
5 czerwca 2021, 21:28
@BardzoOryginalnaNazwa: ale film obrazuje od bodajze 5 klasy + film jest na motywach wiec sa rzeczy ktore sie nie zgadzaja
Odpisz
5 czerwca 2021, 20:25
Sprawdzian z poematu endu?
Odpisz
5 czerwca 2021, 20:47
@Paciok321: Ja miałem napisać rozprawkę na podstawie wykładu Creepera o filozofii
Odpisz
5 czerwca 2021, 20:01
Ja teraz będę mieć "Chłopów". Na szczęście ostatnia lektura w tym roku, chociaż babka gada, ze jak starczy czasu (w co wątpię) to będziemy mieli "Wesele"
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2021, 19:14
Ja cały czas gram na Quenya. Zawsze to jakaś nauka elfickiego, nie wiadomo kiedy się przyda
Odpisz
4 czerwca 2021, 23:43
chwila, jak interpretować mieć minecrafta na polskim?
Odpisz
5 czerwca 2021, 08:10
@Jejak_ktorego_niema42069: że.sie gra z napisami po polsku
Odpisz
5 czerwca 2021, 14:12
@Tonie: ok
Odpisz
4 czerwca 2021, 21:41
A ja miałem Lalkę
Odpisz